Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Flickor - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
2 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
3 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
4 Vera Aronsson Trulsegården41,4852018-08-20
5 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
6 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
7 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
8 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
9 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
10 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
11 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
12 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
13 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
14 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
15 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
16 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
17 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
18 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
19 Elsa Hagman Pappas motorsport43,0942016-10-16
20 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
21 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
22 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
23 Linn Bergman HK Aranäs43,2552018-07-11
24 Alice Friman team alice43,2902017-07-14
25 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
26 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
27 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
28 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
29 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
30 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
31 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
32 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
33 Lilly Hammarström Bageregårdsskolan43,6182017-05-20
34 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
35 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
36 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
37 Alice Nilsson Tölö43,9072017-04-12
38 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
39 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
40 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
41 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
42 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
43 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
44 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
45 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
46 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
47 Märta Merenius Sätila44,2382018-04-22
48 Märta Merenius Sätila44,2382018-04-22
49 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
50 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
51 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
52 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
53 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
54 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
55 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
56 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
57 Elissa Baoi DTN Group AB44,4212017-10-29
58 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
59 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
60 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
61 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
62 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
63 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
64 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
65 Rayan Maksoud Shawarma house44,6382018-03-25
66 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
67 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
68 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
69 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
70 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
71 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
72 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
73 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
74 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
75 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
76 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
77 Alice Friman Team Alice44,9832016-01-16
78 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
79 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
80 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
81 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
82 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
83 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
84 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
85 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
86 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
87 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
88 Elin Larsson Lackarebäckskolan45,3492018-07-09
89 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
90 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
91 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
92 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
93 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
94 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
95 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
96 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
97 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
98 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
99 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
100 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
101 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
102 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
103 Alida Malmquist Onsala Innebandy45,6372018-03-12
104 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
105 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
106 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
107 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
108 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
109 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
110 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
111 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
112 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
113 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
114 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
115 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
116 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
117 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
118 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
119 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
120 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
121 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
122 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
123 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
124 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
125 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
126 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
127 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
128 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
129 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
130 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
131 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
132 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
133 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
134 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
135 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
136 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
137 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
138 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
139 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
140 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
141 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
142 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
143 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
144 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
145 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
146 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
147 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
148 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
149 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
150 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
151 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
152 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
153 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
154 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
155 Thea Claesson Rollerblades46,8302017-08-09
156 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
157 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
158 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
159 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
160 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
161 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
162 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
163 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
164 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
165 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
166 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
167 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
168 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
169 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
170 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
171 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
172 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
173 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
174 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
175 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
176 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
177 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
178 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
179 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
180 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
181 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
182 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
183 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
184 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
185 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17