Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Erik Bogren Ericsson AB36,8172018-09-05
3 Pontus Carlbom Volvo PV36,9442018-08-08
4 Tony Ageskog TA Servic37,0562018-09-15
5 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
6 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
7 Oscar Freidlitz Dinox3m37,2632018-09-16
8 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
9 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
10 Johan Berthag Cellink37,3552018-08-09
11 Jan-E Arbin Festis Racing37,3912018-08-26
12 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
13 Alexander Lindau FMCK Borås37,3972018-06-26
14 Daniel Wikström GB Glass37,4292018-08-19
15 Oscar Lignell Enklare37,4602018-08-30
16 Christoffer Waern GKM Miata Team37,4662018-05-28
17 Fredrik Gross Auto Trim37,4712018-06-26
18 Alex Engblom Tjörns MF37,4752018-03-03
19 Håkan Serner PCS37,4772018-08-19
20 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4992018-03-26
21 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
22 Christian Nielsen Advania37,5262018-01-29
23 Andreas Wikström Gb Glass37,5292018-08-19
24 Oscar Österberg Kullavik37,5302018-08-15
25 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
26 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
27 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,6522018-08-11
28 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
29 Emil Sahl Elli37,6732018-08-26
30 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
31 Niclas Olsson Offseason37,6972018-09-18
32 William Devletyan Aldardo37,6982018-08-20
33 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
34 Tony Larsson Aldardo37,7152018-08-20
35 Björn Petterson Hell Bikers37,7242018-09-16
36 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
37 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,7622017-12-29
38 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
39 Stefan Lindberg Gokarthallen i Halmstad37,7712018-08-02
40 Christian Hallgren Vectorized37,7812018-02-26
41 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
42 Henrik Eriksson Volvo37,7962018-09-01
43 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
44 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,8102018-05-28
45 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
46 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
47 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
48 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
49 Dragan Kostic BMW37,8282018-06-06
50 Jimmy Gustafsson SS Konsult37,8352018-06-26
51 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
52 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
53 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
54 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
55 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
56 Bojan Stankic Dragan37,8752018-06-26
57 Philippe Grange Goodspeed37,8782018-05-03
58 André Niemann Karin37,8832015-01-26
59 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice37,8962018-08-10
60 Viktor Elleberg HCT El37,9002018-07-15
61 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9042018-08-08
62 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
63 David Lyckelid Good Solutions37,9092018-04-10
64 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
65 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
66 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
67 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
68 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
69 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
70 Jonny Johansson NTT AB37,9372018-01-27
71 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
72 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
73 Alexander Wilborg Lisa Racing Team37,9612018-08-23
74 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
75 Niklas Freiman Team Niklas37,9752018-05-28
76 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
77 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
78 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
79 Nemo Jörgensen Redbull37,9982018-08-31
80 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
81 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,0132018-03-24
82 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
83 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
84 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
85 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
86 Tobias Moberg LM Motorsport38,0352018-05-31
87 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
88 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
89 Petter Elfving Transportex38,0582018-07-11
90 Viktor Lundgren Ferrari38,0622017-08-10
91 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
92 Claus Jörgensen Mediatec38,0672018-08-31
93 William Moberg Pampers38,0772018-07-28
94 Christoffer Pihl Borås MK38,0782017-12-26
95 Edin Behram Velez Mostar38,0882017-08-31
96 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
97 Christian Björsegård Team Skanska38,0992018-02-16
98 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
99 Malcolm Lauritzen Mamma38,1082018-08-23
100 Dragan Colic IL Recyceling38,1152018-05-28
101 Lasse Larsson Larsson Racing38,1212018-02-26
102 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
103 Johan Amtner H&M38,1312018-02-10
104 Niclas Harbig M4 Racing38,1342017-10-30
105 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
106 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
107 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
108 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
109 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
110 Johan Meissner PoleStar38,1502017-09-06
111 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
112 Danny Andersson  38,1602018-07-21
113 Claes Petersson Peterssons Racing38,1622018-04-18
114 Michel Ring Bilstudion38,1632017-11-04
115 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
116 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
117 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
118 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
119 SkoterJocke Sturve SpeedCut Motorsport38,1892017-07-22
120 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
121 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
122 Lars Bosson Honda Racing38,1922018-08-25
123 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
124 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,2032018-01-07
125 Mattias Evensson Polestar38,2102018-02-06
126 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
127 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
128 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
129 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
130 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
131 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
132 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
133 Petter Browallius Centiro38,2372018-07-15
134 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
135 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
136 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
137 Andreas Evensen Börjesson Entreprenad AB38,2472018-07-27
138 Joakim Lysell Axelsson Marin38,2472018-06-20
139 Björn Hall Rydboholmsgaraget38,2512018-09-16
140 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
141 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
142 Alexander Alexandersson Sonic Group Sweden AB38,2542018-08-09
143 Michael Nilsson SVKG38,2572018-02-01
144 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
145 Jari Jokela Aronssons Bil38,2632018-01-08
146 Oskar Hellsten Cevt38,2632017-12-18
147 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
148 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
149 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,2752017-10-23
150 Henrik Pihl Försäkringskassan38,2792017-09-06
151 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
152 Magnus Berglin Sorc Racing38,2832018-01-27
153 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
154 Jörgen Kuhlin  38,2892018-08-10
155 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
156 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
157 Julius Borgvind Qvirist38,2912018-04-15
158 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
159 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
160 Richard Lundin #danielvarbjuden38,3032018-08-08
161 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
162 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
163 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
164 Viktor Rann Erikson Rann38,3102018-09-01
165 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
166 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
167 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
168 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
169 Mikko Väätäjä Hot-mix / EKC38,3182018-08-14
170 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
171 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
172 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,3222018-04-11
173 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
174 Lukas Ahlgren Fetersbergs38,3252018-01-27
175 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
176 Simon Westergren KBK38,3272018-09-18
177 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
178 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
179 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
180 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
181 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
182 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
183 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
184 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
185 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
186 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
187 Alex Carlson Werkfahrer38,3482018-05-03
188 FABIAN Jonsson Monaco Racing38,3532018-04-02
189 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
190 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
191 Kenny Andersson #kennyvillhaengen#38,3612018-07-29
192 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
193 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
194 Martin Andersson Bohus KC38,3682018-08-10
195 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
196 Christian Sabel Mercedes38,3712018-01-21
197 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
198 Per-Åke Andersson SVB38,3762017-11-01
199 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
200 Nils Ekholm SKF38,3782018-08-29
201 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
202 Niklas Sundblad Team Sund38,3812018-06-27
203 Oscar Lind Billerud Korsnäs38,3852018-09-01
204 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,3902017-10-05
205 Robin Magnusson Hulta Racing38,3902018-04-03
206 Will Wright Pursuing Passion38,3912018-06-15
207 Johan Andersson SVB38,3922017-11-08
208 Christian Lind NCC AB38,3952018-09-01
209 Georgi Nedev GOTeam Racing38,3972018-05-31
210 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
211 Gustav Pettersson Twix38,3992018-08-24
212 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
213 Anders Johansson Powel Racing38,4112018-09-01
214 Mats Petersson Rudalen IF 1d38,4122018-09-07
215 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
216 Johan Lagerlöf Liv38,4132018-08-10
217 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
218 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
219 Daniel Nilsson Bil-Nilsson38,4162018-05-04
220 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
221 Axel Hildebrand Lantmännen38,4182017-10-17
222 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
223 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
224 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
225 Colin Martin 338,4272015-06-29
226 Karl-Johan Hagelin AL Racing38,4292017-10-30
227 Alexander Ehrenström Josef38,4292017-11-04
228 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
229 Farre Khos BVV Bil AB38,4362017-10-23
230 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
231 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
232 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
233 andreas roos Audi Göteborg38,4442017-08-31
234 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
235 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
236 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
237 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
238 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
239 Oskar Sporer #23238,4582017-12-29
240 Bojan Pandzic Edin38,4582017-08-31
241 Christian Svensson C.S.I Raceing38,4592017-07-29
242 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
243 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
244 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
245 Simon Billhult Nocco38,4672018-04-07
246 Jimmy Sahlberg Toröd Entrebrenad38,4672018-09-07
247 David Lundberg Assbeard38,4692018-02-24
248 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
249 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
250 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
251 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
252 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
253 Johan Stål Bil-Nilsson38,4842018-05-04
254 kenzo bauer max38,4902017-08-10
255 Adrian Bladkvist Polski38,4902018-08-18
256 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
257 Andreas Laestander Rejcab AB38,4912017-07-24
258 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
259 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
260 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
261 Adam Brasar Team Brasar38,5042018-06-27
262 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
263 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
264 Urban Gustafsson Simpelt AB38,5132018-08-02
265 Tommy Axelsson Audi Göteborg38,5172017-08-31
266 Per Skårner Intersport38,5182018-04-09
267 Michell Afran Holmens Mobilservice38,5182018-08-31
268 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
269 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
270 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
271 Daniel Molin danielmolin.se38,5232017-08-19
272 Robin Andersson Audi Göteborg38,5242017-08-31
273 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
274 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
275 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
276 Anton Haaga Filip Wikermark38,5322018-07-27
277 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
278 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
279 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
280 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
281 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
282 Lars-åke Lyckskär Min Fru38,5372018-03-22
283 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
284 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
285 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
286 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
287 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
288 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
289 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
290 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
291 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
292 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
293 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
294 Johan Helde Transportex38,5522018-07-11
295 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
296 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
297 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
298 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
299 Fredrik Lennström Mxcarro38,5682018-09-15
300 Calle Jacobson Klarins Rör38,5692017-08-29
301 Emil Clemensson Hi3G Access38,5692018-04-15
302 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
303 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
304 Timothy Hansson Diveteam38,5742017-08-23
305 Alex Olsson Unlimited Drifting38,5762018-08-09
306 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
307 Jonas Berglund Gabbe Limited38,5812017-08-03
308 Andreas Hagberg Alpklyftan38,5822017-09-28
309 Andreas Johansson MacGregor38,5832018-04-25
310 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
311 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
312 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
313 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
314 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
315 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
316 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
317 Calle Arvidsson Audi Göteborg38,5922017-08-31
318 Pär Hellström Radiator VVS38,5932018-09-01
319 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
320 Fahd Al-jamali Volvo PV38,5942018-08-25
321 Marcus Blomgren Blomgren och Eriksson Bygnads Ab38,5972017-08-29
322 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
323 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
324 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
325 Dan Johansson Flying Fellows38,6042018-03-24
326 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
327 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
328 kenso Bauer Kenso38,6092017-08-03
329 Anders Wikström Mia38,6102017-09-06
330 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
331 Moe Saeed Chalmers Formula Student38,6112018-04-18
332 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,6122018-03-03
333 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
334 Peter Stavered Cevt38,6132017-12-18
335 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
336 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
337 Remy Johansson KTM38,6162018-08-08
338 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
339 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
340 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
341 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
342 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
343 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
344 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
345 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
346 Jacob Jonsson Monaco Racing38,6502017-07-29
347 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
348 Jesper Eliasson Alingsås Friidrottsförening38,6562018-03-31
349 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
350 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
351 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
352 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
353 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
354 Linus Lindqvist Nöjesbyrån38,6652018-05-18
355 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
356 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
357 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
358 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
359 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
360 Tim Sannes Sweep38,6762017-11-04
361 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
362 Gustav Helm multilens38,6772018-07-28
363 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
364 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
365 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
366 Talal Al-jamali Volvo PV38,6832018-08-25
367 Danny Ter Maten Corse Motorsports38,6842018-09-08
368 Alexander Andersson Unlimited Drifting38,6882018-08-09
369 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
370 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
371 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
372 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
373 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
374 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
375 Daniel Eklund Getängs38,6922018-01-27
376 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
377 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
378 Linus Björkman Pappa betalar38,6982018-05-01
379 Simon Assadi SSC38,7002017-10-21
380 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
381 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
382 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
383 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
384 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
385 George Giannakenas Sonic Group Sweden AB38,7062018-08-06
386 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
387 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
388 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
389 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
390 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
391 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
392 Andre Sörensen Börjesson Entreprenad AB38,7112018-07-27
393 Christian Aspvid Team Aspvid38,7142017-10-15
394 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
395 Torbjörn Svensson Cramo38,7152017-11-15
396 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
397 Gustav Dahl Audi GBG38,7162018-03-22
398 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
399 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
400 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
401 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
402 Kevin Finstad H&M38,7292018-02-10
403 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
404 Nicho Rasmusson Björke Bygg38,7312018-06-29
405 Sebastian Madini bishop arms38,7312018-08-14
406 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
407 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
408 Lukas Illigmann Team Dad Money38,7372017-08-24
409 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
410 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
411 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
412 Ola Håkansson Fast Enginering38,7392017-07-24
413 Benjamin Karnik KHS38,7392018-02-25
414 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
415 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
416 Martin Janus DirtCult38,7432018-08-25
417 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
418 Daniel Persson ISAB RÖRINFODRING38,7462018-05-05
419 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
420 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
421 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,7472018-09-16
422 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
423 Emil Börjesson Börjesson Entreprenad AB38,7482018-07-27
424 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
425 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
426 Patrik Dahlgren Jobb Hotell38,7492018-09-13
427 Scott Mårtensson Linde38,7522017-10-12
428 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
429 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
430 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
431 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
432 Robin Algenäs AMEVI38,7562018-08-09
433 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
434 Henrik Fries PoleStar38,7642017-09-06
435 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
436 Julius Vahlen SAM AB38,7672017-10-13
437 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
438 Christian Dahllöf Intense Bygg38,7702018-08-04
439 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
440 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
441 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
442 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
443 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
444 Jimmy Bengtsson Svensex AB38,7762018-05-05
445 Richard Tellberger Lönns Truckar38,7772017-08-18
446 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
447 Tommy Majuri Min Svensexa38,7782018-03-10
448 Fredrik Klintbäck Autolounge38,7792018-02-06
449 Daniel Thomsen Spindeln Ivan38,7812018-04-07
450 Janne Rantamäki Talurit38,7822018-07-24
451 joachim olsson Främmestad IK38,7822018-08-04
452 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
453 Fabian Lindfjord Spakillarna38,7842017-08-20
454 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
455 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
456 Erik Stensson Klarins Rör38,7872017-08-29
457 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
458 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
459 Michael Kallies värmekällan38,7952017-10-01
460 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
461 Roger Gustafsson Riboverken RZ Gruppen38,7962017-10-06
462 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
463 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
464 Thomas Lindblad Hovås38,7992018-08-18
465 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
466 Salko Huseinovic Type-R38,7992017-08-21
467 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
468 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
469 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
470 Patrik Andersson SVB38,8022017-11-29
471 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
472 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
473 Stefan Berg Odin Fonder38,8052018-09-17
474 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
475 Jan Andersson mwb38,8092018-06-29
476 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
477 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
478 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
479 Houd Nasir Volvo PV38,8132018-05-31
480 Tim Culley Dundee Enterprises38,8152018-08-07
481 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
482 William Rhedin Ferrari38,8172018-02-25
483 Kevin Batti Duva38,8182017-08-19
484 Bill Fredriksson Ryckt slang38,8192018-04-07
485 Philip Johansson Pålaliden38,8192018-04-10
486 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
487 Ivan Begic GBG38,8202018-08-14
488 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
489 Ludvig Bernhardsson PM Noric38,8232018-05-30
490 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
491 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
492 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
493 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
494 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
495 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
496 Lucas Akyol Nordic Auto38,8272017-10-07
497 Christoffer Johansson Betolio38,8272017-10-08
498 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
499 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
500 Mikael Andersson Honda Power38,8292017-12-16
501 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
502 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
503 Johan Lindfjord Johnkarate38,8312017-08-20
504 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
505 Simon Ulin Redbull38,8322018-07-12
506 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
507 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
508 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
509 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
510 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
511 David Law Umeå38,8412018-08-11
512 Robert Magnusson Z38,8422017-08-06
513 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
514 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
515 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
516 Alexander Inkerö Kode IF38,8442018-06-16
517 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
518 Mats Björkman Team 1338,8462018-05-01
519 Daniel Divemark Team Divemark38,8462018-09-01
520 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
521 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
522 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
523 Carl Sandberg Volvo Cars Vdyn Cae38,8522017-12-18
524 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
525 Masayasu Ieda Syncromatic38,8522018-06-28
526 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
527 Tommy Olofsson Nevs38,8552017-12-18
528 Christoffer Syldervik Mack forum38,8562018-04-21
529 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
530 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
531 Tommy Pettersson Petterssons Robotklippare AB38,8572018-02-02
532 Tony Joselid Team Magton38,8602018-07-13
533 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
534 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
535 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
536 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
537 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
538 Pontus Kristensson Lantmännen Aspen38,8622017-10-17
539 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
540 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
541 Peter Ovner MTG Racing38,8662017-11-11
542 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
543 Carl Eriksson Hovås38,8672018-08-31
544 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
545 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
546 Karl Schiller Vätterleden38,8682017-08-09
547 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
548 Jerry Jansson Kullings frakt38,8702017-09-15
549 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
550 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
551 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
552 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
553 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
554 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
555 William Krafft Barcelona38,8752018-08-20
556 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
557 Jonas Fransson Prinsen38,8772018-07-11
558 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
559 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
560 Lennart Jalling Saab38,8802017-09-23
561 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
562 Jakob Andersson SVB38,8822017-10-11
563 Johannes Viktorsson Supra38,8822018-04-07
564 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
565 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
566 Fredrik Rumin Autolounge38,8832018-02-06
567 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
568 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
569 Marcus Thuresson Carlssons El och Jakt38,8852018-02-10
570 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
571 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
572 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
573 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
574 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
575 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
576 Richard Stenman Kiesel Scandinavia38,8892018-08-18
577 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
578 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
579 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
580 Mikael Roslund Il Molino38,8922018-08-23
581 Mikael Roslund Il Molino38,8922018-08-23
582 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
583 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
584 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
585 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
586 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
587 Tobias Loob GMP38,8942018-08-02
588 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
589 Simon Jannerberg RennSport38,8952018-09-16
590 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
591 Max Öberg Macgor38,8962018-08-07
592 Noah Björk Lextorp IF38,8972018-02-17
593 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
594 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
595 Jonathan olsson Mio datakonsult38,8972018-08-04
596 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
597 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
598 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
599 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
600 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
601 Jonas Andersson Servicekontoret38,9012018-04-07
602 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
603 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
604 Zacharias Ingerström Formel K38,9042017-07-26
605 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
606 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
607 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
608 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
609 Johannes Haddad jonitomas38,9062017-08-16
610 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,9072018-03-17
611 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
612 Emil Green Desab38,9072018-02-03
613 Asmir Klica ACEE38,9082017-10-08
614 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
615 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
616 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
617 Andre Fransson Börjesson Entreprenad AB38,9092018-07-27
618 Oskar Österström Hemköp onsala38,9092018-08-11
619 Oskar Österström Hemköp onsala38,9092018-08-11
620 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
621 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
622 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
623 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
624 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
625 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
626 Santino Domini HL38,9162015-08-10
627 Ture Adetoft west speed racing38,9162017-10-22
628 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
629 Oscar Boström Incerno38,9202017-10-27
630 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
631 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
632 Lars Sköld Rocad38,9222018-07-04
633 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
634 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
635 Michael Ring  38,9282014-10-18
636 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
637 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
638 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
639 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
640 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
641 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
642 Thomas Henriksson Volvo38,9322017-10-07
643 Henrik Petersson Biljardpalatset38,9372018-08-18
644 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
645 Nicklas Enqvist Convini38,9382017-12-02
646 Peder Strömberg KVD Bil38,9382018-05-16
647 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
648 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
649 Victor Ström Metalshake38,9432017-10-30
650 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
651 Kristian Andersson JK38,9432017-07-21
652 Joachim Sjögren #nicklasvarbjuden38,9462018-07-29
653 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
654 Håkan Olausson Motor Events38,9482018-03-04
655 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
656 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
657 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
658 Niclas Arlycke Sisjöns bygg38,9512017-07-29
659 Jonas Sommr Summer engineering38,9512018-08-10
660 Patrik Marklund Volvo Cars38,9522018-03-03
661 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
662 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
663 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
664 Martin Broberg Audi Göteborg38,9542017-08-31
665 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
666 Nima Forooghi Car care38,9562017-10-07
667 William Börjesson Frölunda Indians38,9572017-11-01
668 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
669 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
670 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
671 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
672 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
673 Otto Lindmark HÖGSBO EL38,9592018-08-31
674 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
675 Jonas Enqvist Convini38,9602017-12-02
676 Glenn Heed Anna betalar38,9602018-08-08
677 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
678 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
679 Bengt Agård Särö38,9642018-06-18
680 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
681 Isak Syvänen Manhem38,9642018-07-26
682 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
683 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
684 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
685 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
686 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
687 Daniel Meier Redbull38,9702018-02-18
688 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
689 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
690 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
691 Alexander Austad RR Bygg38,9702018-06-09
692 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
693 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
694 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
695 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
696 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
697 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
698 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
699 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
700 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
701 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
702 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
703 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
704 Kristoffer Dahlström KVD Bil38,9772018-05-16
705 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
706 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
707 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
708 Pontus Petersson INTERSPORT38,9812018-04-09
709 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
710 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
711 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
712 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
713 Gunnar Birgisson Chalmers38,9862018-09-09
714 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
715 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
716 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
717 Johan Van Viegen Atea38,9882017-07-25
718 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
719 Mats Petersson mats38,9892017-07-22
720 Tom Johansson Ryckt slang38,9902018-04-07
721 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
722 Filip Ternbon Simon Ryfors38,9922017-11-09
723 Mathias Osten Din bil Sisjön38,9922018-05-12
724 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
725 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
726 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
727 Niklas Billing Mamma&Pappa38,9952017-11-04
728 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
729 Christian Magnusson Scanditron38,9972018-04-07
730 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
731 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
732 Jesper Lindberg Kullings frakt38,9982017-09-15
733 Mikael Jansson Rothman Motorsport38,9982018-06-14
734 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17