Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Damer - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
2 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
3 Mandis Johansson Team Niklas37,9892018-08-08
4 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
5 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
6 Elin Tranefors Dickies38,0792017-10-29
7 Linda Forsberg Göteborgs Universitet38,1402018-09-01
8 Tina Nordén Kerstin38,1842018-07-30
9 Hanna Berthag Cellink38,1952018-08-09
10 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
11 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
12 Luna Lindegren Victoria´s secret38,3932018-03-31
13 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
14 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
15 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
16 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
17 Sanna Andreasson Gokartcentralen38,6792017-10-13
18 Nathalie Nyman ViktorRacing38,6872017-08-07
19 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
20 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
21 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
22 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
23 Tove Nordberg Turbojocke38,9432018-07-29
24 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
25 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services38,9512018-09-04
26 Kahrin Ekholm Nintendo39,0672018-08-29
27 Linda Andersson Hempel39,0762018-07-22
28 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
29 Emelie Ekholm Nintendo39,1132018-08-29
30 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
31 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen39,1342017-10-17
32 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
33 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
34 Ella Benje Ella Benje Racing39,2102018-05-16
35 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
36 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
37 Tezz Hammarén Pappa39,2612018-05-16
38 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
39 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
40 Christiane Ilgenfritz SKF39,3072018-01-24
41 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
42 Matilda Lanner Karl R:)39,3502017-08-15
43 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
44 Henriette Bordöy Gibban39,3812018-09-01
45 Nathalie Lyckskog Sportson39,4002018-09-01
46 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
47 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
48 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
49 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
50 Pernilla Nyström Volvo Cupen39,4932017-10-13
51 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
52 Agnes Carlson Carlsons Garage39,5152018-03-31
53 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
54 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
55 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
56 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
57 Martina Ivarsson Fit for fight39,5552017-10-27
58 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
59 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
60 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
61 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
62 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
63 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
64 Laure Le Calve SKF France39,6322018-06-12
65 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
66 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
67 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
68 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
69 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
70 Sara Pettersson Husqvarna39,6762017-12-09
71 Kajsa Juzinkiewicz Porthälla39,6792018-08-25
72 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
73 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
74 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
75 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
76 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
77 Emma Liljebladh Skobutiken39,7532018-07-20
78 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
79 Frida Forsell Frölunda Däckshop39,7712018-05-18
80 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
81 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
82 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
83 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
84 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
85 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
86 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
87 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
88 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
89 Marlene Edström SAM AB39,8582017-10-13
90 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
91 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
92 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
93 Anette Hansson Trångalidens Motorklubb39,8932018-05-18
94 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
95 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
96 NATHALIE ANDREASSON MTG39,9162018-03-29
97 Bitte Singmyr Eklandaskolan39,9362017-10-15
98 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
99 Julia Eliasson Volvo Cupen39,9392017-10-13
100 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
101 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
102 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
103 Zandra Pöyhönen Volvo40,0172017-11-23
104 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
105 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
106 Stina Söderberg Farbror Kalle40,0262018-07-25
107 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
108 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
109 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
110 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
111 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
112 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
113 Hanna Johansson Audi Göteborg40,0632017-08-31
114 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
115 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN40,0942018-05-08
116 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
117 Monica Boczar Fotsjö Norrgården40,0982018-09-15
118 Anna Påsse GKIK40,1022018-03-10
119 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
120 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
121 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
122 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
123 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
124 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
125 Anneli Claesson Veidekke40,1352017-11-22
126 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
127 Natalie Ekeroth Swelube40,1412017-09-14
128 Elin Störholt Polhem40,1522017-10-30
129 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
130 Sandra Andersson Motor-Events40,1692018-03-04
131 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
132 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
133 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
134 Nikita Verme Go Karting Majorna40,1892018-02-12
135 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
136 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
137 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
138 Julia Krantz Karl Johan40,2022017-09-22
139 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
140 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
141 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
142 Sarah Wiberg Petterssons Robotklippare AB40,2392018-02-02
143 Marie Petersson Åsa If40,2402017-12-16
144 Ulrika Örth Taurus40,2432018-08-02
145 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
146 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
147 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
148 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
149 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
150 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
151 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
152 Dori Gerstenbrein Move and Walk40,2732018-08-21
153 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,2742017-07-29
154 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
155 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
156 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
157 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
158 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
159 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
160 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
161 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
162 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
163 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
164 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
165 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
166 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
167 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
168 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
169 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
170 Johanna Målberg Torestorp Aero40,3632018-02-11
171 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
172 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
173 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
174 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
175 Elsa Hagman Pappas motorsport40,3902018-01-08
176 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
177 Caroline Sternmarker Börjesson Entreprenad AB40,3982018-07-27
178 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
179 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
180 Erika Olsén Castellum40,4092017-11-21
181 Maria Bensryd Volvo40,4112017-11-01
182 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
183 Faith Combier Sahlin Liseberg40,4212017-10-17
184 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
185 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
186 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
187 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
188 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
189 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
190 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
191 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
192 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
193 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
194 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
195 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
196 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
197 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
198 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
199 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
200 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
201 Linnea Wåssen Lövaskog40,5322018-05-12
202 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
203 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
204 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
205 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
206 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
207 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
208 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
209 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
210 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
211 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
212 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
213 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
214 Anna Gunnarsson VG Region40,5732018-04-07
215 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
216 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
217 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
218 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
219 Emma Ziemann Thörnström Kök40,5812017-09-10
220 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
221 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
222 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
223 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
224 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
225 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
226 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
227 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
228 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
229 Rebecca Rogers HR Multisport40,6162018-08-25
230 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
231 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
232 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
233 Jennie Mandini Castellum40,6342017-11-21
234 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
235 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
236 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
237 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
238 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
239 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
240 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
241 Anna Heed Ludwig betalar40,6592018-08-08
242 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
243 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
244 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
245 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
246 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
247 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
248 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
249 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
250 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
251 Linda Fyen Pirellie40,6982018-06-03
252 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
253 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
254 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
255 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
256 Elsa Bergman IGEMS AB40,7102018-08-11
257 Camilla Samuelsson Formpac40,7122017-09-16
258 Pernilla Mällbin MTG Gbg40,7172018-02-09
259 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
260 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
261 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
262 Alexandra Hietanen Volvo40,7402018-02-07
263 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
264 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
265 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
266 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
267 Johanna Wiberg Start Communication40,7582017-10-15
268 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
269 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
270 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
271 Natalie Hartman Sandgrens40,7692018-09-14
272 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
273 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
274 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
275 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
276 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
277 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
278 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
279 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
280 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
281 Petra Nyström Stockholm40,8062018-09-01
282 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
283 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
284 Jennie Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB40,8192017-11-12
285 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
286 Jenny Glommen Advokaterna i Väst40,8222017-08-12
287 Hanna Olsson Putsa40,8222017-09-08
288 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
289 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
290 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
291 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
292 Sandra Boke Made By Marley40,8352017-08-26
293 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
294 Anna Wallquist TTS40,8432018-03-11
295 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
296 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
297 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
298 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season40,8482017-12-09
299 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
300 Anna Melin 140,8502018-08-19
301 Camilla Hägerström KAESER Kompressorer40,8552018-08-27
302 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
303 Louise Nordmark Högsbo Transport40,8602017-10-28
304 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
305 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
306 Sofie Sigfridsson Autoexperten40,8782017-09-23
307 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
308 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
309 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
310 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
311 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
312 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
313 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
314 Karin Pantic Mysmin40,9122018-05-10
315 Ulrika Strempel SEB40,9132017-10-20
316 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
317 Caroline Karlsson Familjedynamiken40,9182017-10-19
318 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
319 Agneta Skoglund Baker Hill40,9242018-09-15
320 Amanda Bondesson Önnereds HK40,9252018-02-14
321 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
322 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
323 Hannah Appelkvist Göteborgs TURN40,9282018-05-08
324 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
325 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
326 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
327 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
328 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
329 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
330 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
331 Annie Johansson Veidekke40,9472017-11-22
332 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
333 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
334 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
335 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
336 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
337 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
338 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
339 Kajsa Johansson CURA CAPILLORUM40,9632018-06-16
340 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
341 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
342 Pauline Norrhamn Tjörns MF40,9682018-03-03
343 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
344 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
345 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
346 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
347 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
348 Maria Persson Wakakuu40,9822017-08-12
349 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
350 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
351 Susanne Sivrup Rosenqvist Ale Racing Stables40,9892018-08-29
352 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
353 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
354 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
355 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
356 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
357 Therese Carlsson Frigus41,0162018-09-01
358 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
359 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
360 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
361 Amanda Sjönnerhem Astra Zeneca41,0222018-08-11
362 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
363 Louise Wintzell IKEA Of Sweden41,0302017-11-13
364 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
365 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
366 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
367 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
368 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
369 Linda Aspvid Team Aspvid41,0402017-10-15
370 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
371 Anna Dijhstra Move and Walk41,0442018-08-21
372 Johanna Bäcksten Torslanda IK41,0462018-06-27
373 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
374 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
375 Anna Zivanovic Volvo41,0602018-07-18
376 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
377 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
378 Marie Hagerstrand Beauty And The Best41,0692018-08-05
379 Sophie Eriksson Fazer41,0702017-12-15
380 Annie Petersson Motor-Events41,0722017-08-06
381 Linnea Gyllensvaan MERH41,0742018-04-25
382 Julia Albinsson Turbojocke41,0762017-10-11
383 Alexandra Stjernström Costa del home41,0792018-07-22
384 Sophie Alvén Studentconsulting41,0892018-04-19
385 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
386 Ida Holm Chalmers41,0932018-06-02
387 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
388 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
389 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
390 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
391 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
392 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
393 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
394 Victoria Birath Pagero41,1292018-09-04
395 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
396 Cecila Larsen Wallgren GLTK41,1432018-06-02
397 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
398 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
399 Josefine Christiansson Christiansson Safety41,1542018-06-30
400 Johanna Eliasson SABB41,1562018-01-13
401 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
402 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
403 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
404 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
405 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
406 Nelly Andersson Caretaker41,1672017-09-17
407 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
408 Frida Mossudd Autoliv41,1792018-07-05
409 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
410 Sofie Düring Super Coachen41,1812017-09-19
411 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
412 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
413 Maria Gunnarsson Södra "Kalmar"41,1902018-07-09
414 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
415 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
416 Johanna Gustavsson Pedagogen41,1952018-04-14
417 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
418 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
419 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
420 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
421 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
422 Emelie Andreassen Pappa41,2042017-09-20
423 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
424 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
425 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
426 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
427 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
428 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
429 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
430 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
431 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
432 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
433 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
434 victoria båth östrahamngatan hudvård41,2372017-08-05
435 Martina Johansson Marstrandyachts41,2372018-04-09
436 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
437 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
438 Jennifer Sundqvist Jeeves41,2412017-09-06
439 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
440 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
441 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
442 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
443 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
444 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
445 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
446 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
447 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
448 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
449 Henna Hettura Pagero41,2682018-09-04
450 Maria Forssten Veidekke41,2702017-11-22
451 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
452 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
453 Jeanette Jönsson Avloppsakuten41,2832017-12-28
454 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
455 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
456 Kicki Risberg Mig själv41,2892017-07-21
457 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
458 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
459 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
460 Frida Ivarsson Varbergssjukhus41,2992018-08-05
461 Louise Pettersson Toröd Entrebrenad41,3002018-09-07
462 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
463 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
464 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
465 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
466 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
467 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
468 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
469 Anna Forsberg Ung Företagsamhet Värmland41,3232017-11-05
470 Lina Gullbrandson Sundsvall41,3302018-05-12
471 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
472 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
473 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
474 Marlene Boke Made By Marley41,3402018-02-10
475 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
476 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
477 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
478 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
479 Anna Bonnevie Bambora41,3502018-07-23
480 Malin Langton Mandy´s Diner41,3502017-11-08
481 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
482 Simone Forsstedt KW Cars41,3532018-06-26
483 Linda Vannerlund FTV Landvetter41,3602018-01-07
484 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
485 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
486 Emma Lejdstöm ViktorRacing41,3632017-08-05
487 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
488 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
489 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
490 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
491 Fanny Söderlund Linda41,3742018-08-19
492 Emmelie Adamsson Strömstad Spa41,3762017-12-18
493 Agnes Högström Dahl Trafikverket41,3762018-05-29
494 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
495 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
496 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
497 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
498 Ebba Carstedt SEK41,3912018-07-22
499 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
500 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
501 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
502 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
503 Malin Bergsten Vasakronan41,4102018-02-28
504 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
505 Nanna Ruthström Rågården41,4152018-06-02
506 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
507 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
508 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
509 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
510 Josefin Holmgren Pagero41,4282018-09-04
511 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
512 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
513 Sandra Lövgren Chalmers41,4432018-05-14
514 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
515 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
516 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
517 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
518 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
519 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
520 JEANETTE Rau ica41,4532017-08-09
521 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
522 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
523 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
524 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
525 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
526 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
527 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
528 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
529 Felicia Törnbrink Scanova41,4652018-06-10
530 Marie Christiansson Christiansson Safety41,4652018-06-30
531 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
532 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
533 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
534 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
535 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
536 Felicia Ekener Barista41,4692017-12-29
537 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
538 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
539 Susanna Salmijärvi Dahlback moljö & bygg AB41,4712018-08-31
540 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
541 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
542 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
543 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
544 Erica Wärja Sahlgrenska41,4862017-08-12
545 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
546 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
547 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
548 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
549 Kattis Forslund äldrevården41,4962018-06-16
550 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
551 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
552 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
553 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
554 Eleonor Ryding AHK41,5082017-10-06
555 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
556 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
557 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
558 Sofia Hjalmarsson Semcon41,5172017-10-05
559 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
560 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
561 Nathalie Bishop Jeeves41,5222017-09-06
562 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
563 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
564 Ronja samuelsson pinchos41,5322018-01-05
565 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
566 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
567 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
568 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
569 Linnea Hansen Vallersviks camping41,5422018-08-17
570 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
571 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
572 Camilla Aarne Camillas Alternativvård41,5432018-07-24
573 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
574 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
575 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
576 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
577 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
578 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
579 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
580 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
581 Elise Thomassen Alta IF41,5622018-07-21
582 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
583 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
584 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
585 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
586 Susanna Johansson MEAB41,5682018-04-21
587 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
588 Rebecca Närhi IKEA Of Sweden41,5732017-11-13
589 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
590 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
591 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
592 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
593 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
594 Iman Faily BigMac41,5872017-09-22
595 Camilla Haastrup-nielsen McKinsey41,5872017-11-20
596 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
597 Linnea Osbeck XL Bygg41,5972017-08-12
598 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
599 Anne Thörnström Thörnström Kök41,6002017-09-10
600 Susanne Hansson Bluewin41,6012017-07-29
601 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
602 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
603 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
604 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
605 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
606 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
607 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
608 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
609 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
610 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
611 Hanna Olin Jeeves41,6182017-09-06
612 Ella Linden www.nouw.com/ellamariagizmo41,6222017-08-19
613 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
614 Monika Depta  41,6232015-06-07
615 Vanessa Karlsson Coop41,6282018-07-28
616 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
617 Emilia Wangeskog Wangeskogs svets o smide41,6302017-12-17
618 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
619 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
620 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
621 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
622 Annika Malmgren Drottning Silvias Barnsjukhus41,6392018-04-04
623 Carolin Svedberg Norrland41,6432018-08-02
624 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
625 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
626 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
627 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
628 Amelie Olsen Team Pappa41,6502018-02-17
629 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
630 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
631 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
632 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
633 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
634 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
635 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
636 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
637 Caroline Hjalmarsson chalmers41,6702017-10-25
638 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
639 Karin Biswanger Henke41,6712018-03-31
640 Sonja Henriksson Hson41,6722018-01-20
641 Ulrika Wemmert Volvo AB41,6742017-11-14
642 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
643 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
644 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
645 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
646 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
647 Ulrika Davidsson Scil41,6782017-10-28
648 Maria Cronholm Ulvesund Kungälv41,6822017-10-14
649 Marit Klevstad Jakobsen Alta IF41,6882018-07-21
650 Malin Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB41,6892017-11-12
651 Malou Braf redbull41,6902017-09-09
652 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
653 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
654 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
655 Petra Sennelöv Adisa41,6932018-02-13
656 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
657 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
658 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
659 Mimmi Källström Skumbanan41,7112017-10-07
660 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
661 Evelina Moberg Mobile Racing Team41,7122018-08-13
662 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
663 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
664 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
665 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
666 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
667 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
668 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
669 Hanna Önnerby Schenker Logistics41,7282017-10-07
670 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
671 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
672 Ellen Larsson Linköpings Universitet41,7322018-05-12
673 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
674 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
675 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
676 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
677 Eva Ekerot Biolin Scientific41,7442017-09-14
678 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
679 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
680 Emma Borin Lexus41,7472017-09-05
681 Christina Påsse CAPÅ41,7492018-03-10
682 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
683 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
684 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
685 Maya Perry Alströmmer Gymnasium41,7532018-04-21
686 Katalin Löfström Curago41,7552017-06-14
687 Helena Nilsson WSP41,7562017-11-28
688 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
689 Johanna Karlsson Veidekke41,7592017-11-22
690 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
691 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
692 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
693 Astrid Pihl Chalmers41,7682018-06-02
694 Carita Wennerlöf Dilog AB41,7732017-11-05
695 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
696 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
697 Louise Paulsson Baldacci41,7812017-10-26
698 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
699 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
700 Anna Raicevic Petronas41,7922017-07-22
701 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
702 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
703 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
704 Annika Melander NovaCura41,8042017-08-03
705 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
706 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
707 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
708 Felicia Davidsson Microhard41,8122018-07-23
709 Lisa Örtman MarioKart41,8122017-08-02
710 Evelina Eriksson NEB Teamet41,8122018-07-02
711 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
712 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
713 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
714 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
715 Ann-Marie Linden Linden Consulting41,8232017-08-19
716 Mikaela Johansson Marstrandyachts41,8322018-04-09
717 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
718 Amelia Lundbäck IK Sävehof41,8392018-05-05
719 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
720 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
721 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
722 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
723 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
724 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
725 Anniken Storsveen Dominos AS41,8532017-12-13
726 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
727 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
728 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
729 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
730 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
731 Skye Small Swedavia41,8602017-06-25
732 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
733 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
734 Linnea Kristiansson Trogens Place41,8702018-05-12
735 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
736 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
737 Hilda Sandström Chalmers41,8742018-06-02
738 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
739 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
740 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
741 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
742 Annelie Mällbin Företagskonsulten i Klv41,8862018-02-09
743 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
744 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
745 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
746 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
747 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
748 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
749 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
750 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
751 Ulrika Nobelius White Arkitekter41,9142017-06-09
752 Johanna Alsterberg Dyrös IF41,9142018-03-24
753 Elsa Daxler Frillesås41,9172018-07-25
754 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
755 Hilda Westerdahl Alingsås huspaket41,9182017-07-31
756 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
757 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
758 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
759 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
760 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
761 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
762 Sofia Hård IKEA Of Sweden41,9342017-11-13
763 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
764 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
765 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
766 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
767 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
768 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
769 Annika Lindelöf Scania41,9412017-11-04
770 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
771 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
772 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
773 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
774 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
775 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
776 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
777 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
778 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
779 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
780 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
781 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
782 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
783 Jenny Sjögren OOCL Sweden AB41,9592017-10-28
784 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
785 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
786 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
787 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
788 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
789 Jessica Nilsson Pagero41,9652018-09-04
790 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
791 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
792 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
793 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
794 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
795 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
796 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
797 Cecilia Säfblad Linneuniversitetet41,9732018-08-30
798 Elin Arvidsson Nordic Auto41,9772017-10-07
799 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
800 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
801 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
802 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
803 Linda Mattsson Whitecolor41,9832018-02-17
804 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
805 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
806 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
807 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
808 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
809 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
810 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
811 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
812 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
813 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17