Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 48,500
  • Pojkar 44,500
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Damer - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
2 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
3 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
4 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
5 Elin Tranefors Dickies38,0792017-10-29
6 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
7 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
8 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
9 Luna Lindegren Victoria´s secret38,3932018-03-31
10 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
11 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
12 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
13 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
14 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
15 Sanna Andreasson Gokartcentralen38,6792017-10-13
16 Nathalie Nyman ViktorRacing38,6872017-08-07
17 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
18 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
19 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
20 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
21 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
22 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
23 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
24 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen39,1342017-10-17
25 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
26 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
27 Ella Benje Ella Benje Racing39,2102018-05-16
28 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
29 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
30 Tezz Hammarén Pappa39,2612018-05-16
31 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
32 Linda Forsberg Göteborgs Universitet39,2822018-06-17
33 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
34 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
35 Christiane Ilgenfritz SKF39,3072018-01-24
36 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
37 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
38 Matilda Lanner Karl R:)39,3502017-08-15
39 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
40 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
41 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
42 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
43 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
44 Pernilla Nyström Volvo Cupen39,4932017-10-13
45 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
46 Agnes Carlson Carlsons Garage39,5152018-03-31
47 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
48 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
49 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
50 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
51 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
52 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
53 Martina Ivarsson Fit for fight39,5552017-10-27
54 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
55 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
56 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
57 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
58 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
59 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
60 Laure Le Calve SKF France39,6322018-06-12
61 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
62 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
63 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
64 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
65 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
66 Sara Pettersson Husqvarna39,6762017-12-09
67 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
68 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
69 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
70 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
71 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
72 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
73 Frida Forsell Frölunda Däckshop39,7712018-05-18
74 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
75 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
76 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
77 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
78 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
79 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
80 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
81 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
82 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
83 Marlene Edström SAM AB39,8582017-10-13
84 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
85 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
86 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
87 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
88 Anette Hansson Trångalidens Motorklubb39,8932018-05-18
89 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
90 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
91 NATHALIE ANDREASSON MTG39,9162018-03-29
92 Bitte Singmyr Eklandaskolan39,9362017-10-15
93 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
94 Julia Eliasson Volvo Cupen39,9392017-10-13
95 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
96 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
97 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
98 Zandra Pöyhönen Volvo40,0172017-11-23
99 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
100 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
101 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
102 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
103 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
104 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
105 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
106 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
107 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
108 Hanna Johansson Audi Göteborg40,0632017-08-31
109 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
110 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN40,0942018-05-08
111 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
112 Anna Påsse GKIK40,1022018-03-10
113 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
114 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
115 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
116 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
117 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
118 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
119 Anneli Claesson Veidekke40,1352017-11-22
120 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
121 Natalie Ekeroth Swelube40,1412017-09-14
122 Elin Störholt Polhem40,1522017-10-30
123 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
124 Sandra Andersson Motor-Events40,1692018-03-04
125 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
126 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
127 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
128 Nikita Verme Go Karting Majorna40,1892018-02-12
129 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
130 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
131 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
132 Julia Krantz Karl Johan40,2022017-09-22
133 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
134 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
135 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
136 Sarah Wiberg Petterssons Robotklippare AB40,2392018-02-02
137 Marie Petersson Åsa If40,2402017-12-16
138 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
139 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
140 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
141 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
142 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
143 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
144 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
145 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
146 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,2742017-07-29
147 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
148 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
149 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
150 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
151 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
152 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
153 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
154 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
155 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
156 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
157 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
158 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
159 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
160 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
161 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
162 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
163 Johanna Målberg Torestorp Aero40,3632018-02-11
164 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
165 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
166 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
167 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
168 Elsa Hagman Pappas motorsport40,3902018-01-08
169 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
170 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
171 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
172 Erika Olsén Castellum40,4092017-11-21
173 Maria Bensryd Volvo40,4112017-11-01
174 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
175 Faith Combier Sahlin Liseberg40,4212017-10-17
176 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
177 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
178 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
179 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
180 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
181 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
182 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
183 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
184 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
185 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
186 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
187 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
188 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
189 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
190 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
191 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
192 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
193 Linnea Wåssen Lövaskog40,5322018-05-12
194 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
195 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
196 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
197 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
198 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
199 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
200 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
201 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
202 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
203 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
204 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
205 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
206 Anna Gunnarsson VG Region40,5732018-04-07
207 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
208 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
209 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
210 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
211 Emma Ziemann Thörnström Kök40,5812017-09-10
212 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
213 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
214 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
215 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
216 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
217 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
218 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
219 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
220 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
221 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
222 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
223 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
224 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
225 Jennie Mandini Castellum40,6342017-11-21
226 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
227 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
228 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
229 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
230 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
231 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
232 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
233 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
234 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
235 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
236 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
237 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
238 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
239 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
240 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
241 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
242 Linda Fyen Pirellie40,6982018-06-03
243 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
244 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
245 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
246 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
247 Camilla Samuelsson Formpac40,7122017-09-16
248 Pernilla Mällbin MTG Gbg40,7172018-02-09
249 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
250 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
251 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
252 Alexandra Hietanen Volvo40,7402018-02-07
253 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
254 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
255 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
256 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
257 Johanna Wiberg Start Communication40,7582017-10-15
258 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
259 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
260 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
261 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
262 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
263 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
264 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
265 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
266 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
267 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
268 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
269 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
270 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
271 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
272 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
273 Jennie Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB40,8192017-11-12
274 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
275 Jenny Glommen Advokaterna i Väst40,8222017-08-12
276 Hanna Olsson Putsa40,8222017-09-08
277 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
278 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
279 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
280 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
281 Sandra Boke Made By Marley40,8352017-08-26
282 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
283 Anna Wallquist TTS40,8432018-03-11
284 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
285 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
286 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
287 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season40,8482017-12-09
288 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
289 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
290 Louise Nordmark Högsbo Transport40,8602017-10-28
291 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
292 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
293 Sofie Sigfridsson Autoexperten40,8782017-09-23
294 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
295 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
296 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
297 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
298 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
299 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
300 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
301 Karin Pantic Mysmin40,9122018-05-10
302 Ulrika Strempel SEB40,9132017-10-20
303 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
304 Caroline Karlsson Familjedynamiken40,9182017-10-19
305 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
306 Amanda Bondesson Önnereds HK40,9252018-02-14
307 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
308 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
309 Hannah Appelkvist Göteborgs TURN40,9282018-05-08
310 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
311 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
312 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
313 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
314 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
315 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
316 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
317 Annie Johansson Veidekke40,9472017-11-22
318 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
319 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
320 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
321 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
322 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
323 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
324 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
325 Kajsa Johansson CURA CAPILLORUM40,9632018-06-16
326 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
327 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
328 Pauline Norrhamn Tjörns MF40,9682018-03-03
329 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
330 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
331 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
332 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
333 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
334 Maria Persson Wakakuu40,9822017-08-12
335 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
336 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
337 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
338 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
339 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
340 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
341 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
342 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
343 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
344 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
345 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
346 Louise Wintzell IKEA Of Sweden41,0302017-11-13
347 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
348 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
349 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
350 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
351 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
352 Linda Aspvid Team Aspvid41,0402017-10-15
353 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
354 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
355 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
356 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
357 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
358 Sophie Eriksson Fazer41,0702017-12-15
359 Annie Petersson Motor-Events41,0722017-08-06
360 Linnea Gyllensvaan MERH41,0742018-04-25
361 Julia Albinsson Turbojocke41,0762017-10-11
362 Sophie Alvén Studentconsulting41,0892018-04-19
363 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
364 Ida Holm Chalmers41,0932018-06-02
365 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
366 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
367 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
368 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
369 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
370 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
371 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
372 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
373 Cecila Larsen Wallgren GLTK41,1432018-06-02
374 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
375 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
376 Johanna Eliasson SABB41,1562018-01-13
377 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
378 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
379 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
380 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
381 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
382 Nelly Andersson Caretaker41,1672017-09-17
383 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
384 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
385 Sofie Düring Super Coachen41,1812017-09-19
386 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
387 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
388 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
389 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
390 Johanna Gustavsson Pedagogen41,1952018-04-14
391 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
392 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
393 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
394 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
395 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
396 Emelie Andreassen Pappa41,2042017-09-20
397 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
398 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
399 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
400 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
401 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
402 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
403 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
404 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
405 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
406 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
407 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
408 victoria båth östrahamngatan hudvård41,2372017-08-05
409 Martina Johansson Marstrandyachts41,2372018-04-09
410 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
411 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
412 Jennifer Sundqvist Jeeves41,2412017-09-06
413 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
414 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
415 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
416 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
417 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
418 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
419 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
420 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
421 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
422 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
423 Maria Forssten Veidekke41,2702017-11-22
424 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
425 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
426 Jeanette Jönsson Avloppsakuten41,2832017-12-28
427 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
428 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
429 Kicki Risberg Mig själv41,2892017-07-21
430 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
431 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
432 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
433 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
434 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
435 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
436 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
437 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
438 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
439 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
440 Anna Forsberg Ung Företagsamhet Värmland41,3232017-11-05
441 Lina Gullbrandson Sundsvall41,3302018-05-12
442 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
443 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
444 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
445 Marlene Boke Made By Marley41,3402018-02-10
446 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
447 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
448 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
449 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
450 Malin Langton Mandy´s Diner41,3502017-11-08
451 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
452 Linda Vannerlund FTV Landvetter41,3602018-01-07
453 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
454 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
455 Emma Lejdstöm ViktorRacing41,3632017-08-05
456 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
457 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
458 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
459 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
460 Emmelie Adamsson Strömstad Spa41,3762017-12-18
461 Agnes Högström Dahl Trafikverket41,3762018-05-29
462 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
463 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
464 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
465 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
466 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
467 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
468 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
469 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
470 Malin Bergsten Vasakronan41,4102018-02-28
471 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
472 Nanna Ruthström Rågården41,4152018-06-02
473 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
474 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
475 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
476 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
477 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
478 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
479 Sandra Lövgren Chalmers41,4432018-05-14
480 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
481 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
482 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
483 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
484 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
485 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
486 JEANETTE Rau ica41,4532017-08-09
487 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
488 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
489 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
490 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
491 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
492 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
493 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
494 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
495 Felicia Törnbrink Scanova41,4652018-06-10
496 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
497 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
498 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
499 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
500 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
501 Felicia Ekener Barista41,4692017-12-29
502 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
503 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
504 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
505 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
506 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
507 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
508 Erica Wärja Sahlgrenska41,4862017-08-12
509 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
510 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
511 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
512 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
513 Kattis Forslund äldrevården41,4962018-06-16
514 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
515 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
516 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
517 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
518 Eleonor Ryding AHK41,5082017-10-06
519 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
520 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
521 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
522 Sofia Hjalmarsson Semcon41,5172017-10-05
523 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
524 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
525 Nathalie Bishop Jeeves41,5222017-09-06
526 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
527 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
528 Ronja samuelsson pinchos41,5322018-01-05
529 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
530 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
531 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
532 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
533 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
534 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
535 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
536 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
537 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
538 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
539 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
540 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
541 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
542 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
543 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
544 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
545 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
546 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
547 Susanna Johansson MEAB41,5682018-04-21
548 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
549 Rebecca Närhi IKEA Of Sweden41,5732017-11-13
550 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
551 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
552 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
553 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
554 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
555 Iman Faily BigMac41,5872017-09-22
556 Camilla Haastrup-nielsen McKinsey41,5872017-11-20
557 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
558 Linnea Osbeck XL Bygg41,5972017-08-12
559 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
560 Anne Thörnström Thörnström Kök41,6002017-09-10
561 Susanne Hansson Bluewin41,6012017-07-29
562 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
563 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
564 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
565 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
566 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
567 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
568 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
569 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
570 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
571 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
572 Hanna Olin Jeeves41,6182017-09-06
573 Ella Linden www.nouw.com/ellamariagizmo41,6222017-08-19
574 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
575 Monika Depta  41,6232015-06-07
576 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
577 Emilia Wangeskog Wangeskogs svets o smide41,6302017-12-17
578 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
579 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
580 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
581 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
582 Annika Malmgren Drottning Silvias Barnsjukhus41,6392018-04-04
583 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
584 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
585 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
586 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
587 Amelie Olsen Team Pappa41,6502018-02-17
588 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
589 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
590 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
591 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
592 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
593 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
594 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
595 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
596 Caroline Hjalmarsson chalmers41,6702017-10-25
597 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
598 Karin Biswanger Henke41,6712018-03-31
599 Sonja Henriksson Hson41,6722018-01-20
600 Ulrika Wemmert Volvo AB41,6742017-11-14
601 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
602 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
603 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
604 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
605 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
606 Ulrika Davidsson Scil41,6782017-10-28
607 Maria Cronholm Ulvesund Kungälv41,6822017-10-14
608 Malin Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB41,6892017-11-12
609 Malou Braf redbull41,6902017-09-09
610 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
611 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
612 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
613 Petra Sennelöv Adisa41,6932018-02-13
614 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
615 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
616 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
617 Mimmi Källström Skumbanan41,7112017-10-07
618 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
619 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
620 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
621 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
622 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
623 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
624 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
625 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
626 Hanna Önnerby Schenker Logistics41,7282017-10-07
627 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
628 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
629 Ellen Larsson Linköpings Universitet41,7322018-05-12
630 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
631 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
632 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
633 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
634 Eva Ekerot Biolin Scientific41,7442017-09-14
635 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
636 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
637 Emma Borin Lexus41,7472017-09-05
638 Christina Påsse CAPÅ41,7492018-03-10
639 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
640 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
641 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
642 Maya Perry Alströmmer Gymnasium41,7532018-04-21
643 Katalin Löfström Curago41,7552017-06-14
644 Helena Nilsson WSP41,7562017-11-28
645 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
646 Johanna Karlsson Veidekke41,7592017-11-22
647 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
648 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
649 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
650 Astrid Pihl Chalmers41,7682018-06-02
651 Carita Wennerlöf Dilog AB41,7732017-11-05
652 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
653 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
654 Louise Paulsson Baldacci41,7812017-10-26
655 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
656 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
657 Anna Raicevic Petronas41,7922017-07-22
658 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
659 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
660 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
661 Annika Melander NovaCura41,8042017-08-03
662 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
663 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
664 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
665 Lisa Örtman MarioKart41,8122017-08-02
666 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
667 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
668 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
669 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
670 Ann-Marie Linden Linden Consulting41,8232017-08-19
671 Mikaela Johansson Marstrandyachts41,8322018-04-09
672 Camilla Gillholm MBS Entrepenad AB41,8342015-05-30
673 Amelia Lundbäck IK Sävehof41,8392018-05-05
674 Emmy Bégat Wheeliewarriors41,8442017-05-17
675 Johanna Bäcksten Torslanda IK41,8472018-06-15
676 Emma Eriksson Zublin41,8502014-11-20
677 Martina Vapnar Manpower41,8502015-11-07
678 Katarina Stag midrock41,8512015-01-18
679 Tanja Sundberg PEAB41,8522016-11-09
680 Isabelle Moberg Bubbla41,8532016-03-12
681 Anniken Storsveen Dominos AS41,8532017-12-13
682 Christina Söderman Zublin41,8542014-11-20
683 Fanny Menzinsky Global Blue41,8572014-12-28
684 Johanna Ihrfelt Samskolan41,8572015-08-23
685 Ebba Palmqvist Moorlink41,8602016-01-08
686 Linn Tauberman Elleberg förvaltning41,8602016-10-15
687 Skye Small Swedavia41,8602017-06-25
688 Petra Helin HSB41,8652015-12-05
689 Michelle Juhlin Majorna Racing Team41,8672014-10-09
690 Linnea Kristiansson Trogens Place41,8702018-05-12
691 Annika Furu Ingram Micro Mobility41,8712014-11-07
692 Therese birgersson Stealth Electric41,8712016-10-13
693 Hilda Sandström Chalmers41,8742018-06-02
694 Birthe Kjaergaard Michael H konditoriet41,8752015-08-25
695 Jenny Gustafsson Aeroseal41,8812015-02-10
696 Marika Räihä Rustans Gäng41,8812017-03-04
697 Sandra Dobrescu Robin AB41,8822015-03-07
698 Annelie Mällbin Företagskonsulten i Klv41,8862018-02-09
699 Nina Molund Le Pain Francais41,8892016-04-15
700 Iman Faily Audi41,8962016-03-26
701 Anna Boström Hult Teito41,8972016-12-04
702 Åsa Karlsson Bif41,9012015-05-02
703 Agneta Stjärnlöf Ardbo41,9022015-03-27
704 Anna Zivanovic Volvo41,9092017-06-06
705 Josefine Håkansson Mammas Möhippa41,9102015-08-21
706 Sofie Hansson Elvira & Ebba41,9132015-01-17
707 Jessica Nyberg ICA Sverige AB41,9132015-06-13
708 Ulrika Nobelius White Arkitekter41,9142017-06-09
709 Johanna Alsterberg Dyrös IF41,9142018-03-24
710 Sanna Täkkänen Pappa41,9182015-09-15
711 Hilda Westerdahl Alingsås huspaket41,9182017-07-31
712 Annika Bergman Team BIF41,9192015-05-02
713 Eva Åkerström Åkerströms Verksamhetsutveckling41,9212015-04-07
714 Pernilla Carlsson Pernilla coach41,9212016-10-15
715 Michaela Brasa Milblads Teknik & Service41,9252015-01-16
716 Lotta Samuelsson Bollebygd41,9292015-05-02
717 Emma Jarlsmark Veprox41,9312015-12-05
718 Sofia Hård IKEA Of Sweden41,9342017-11-13
719 Diana Vicei Teodoliten41,9362014-10-24
720 Sofia Cederwall Gardia Alarm41,9372014-11-13
721 Jessica Andersson Wibo41,9372016-07-29
722 Ellinor Arvidsson Högskolan Halmstad41,9382014-10-18
723 Caroline Grönvall Liselott AB41,9392015-10-06
724 Rebecca Gustafsson Casino Cosmopol41,9402015-03-25
725 Annika Lindelöf Scania41,9412017-11-04
726 Liss Langstrand Liss bröllop41,9472016-02-14
727 Kristina Lund Mogul41,9502015-05-27
728 Elin Gustavsson S-Blommor41,9512014-10-02
729 Eleonor Härsjö Alnab41,9522016-07-15
730 Filippa Hallbäck Skandia Mäklarna41,9522016-12-27
731 Sara Dahlström Nordic Service partners41,9532015-09-22
732 Josephine nordström Christian Berner AB41,9542015-03-23
733 Fredrica Höglund Pollex41,9542015-06-18
734 Sofia Svantesson Zoofia Transport41,9562016-02-06
735 Nadja Sandal Lidl41,9572015-01-09
736 Maria Arvidsson Chalmers41,9572014-10-18
737 Diana Trajanova Nordea41,9582015-03-26
738 Karina Hasselblad SCA41,9592016-12-30
739 Jenny Sjögren OOCL Sweden AB41,9592017-10-28
740 Joanna Ducce Consilium tech41,9602016-03-25
741 Sandra Eyton KM Carlehed AB41,9602017-04-29
742 Linnea Alplin Fransar hos Linnea41,9622016-10-15
743 Viktoria Höglund Furetank Rederi41,9642016-07-30
744 Lena Andersson Sigtunahöjden41,9642016-07-31
745 Annika Muskantor GAH41,9662014-10-05
746 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
747 Lovisa Lindskog Volvo41,9682015-03-14
748 Sophie Regelbom Mjuk Biltvätt41,9702015-12-05
749 Carolina Jansmyr Sweco41,9702016-08-21
750 Myran Elleberg Elleberg förvaring41,9702016-10-15
751 Karin Lundqvist Team Nordsec41,9732016-11-05
752 Elin Arvidsson Nordic Auto41,9772017-10-07
753 Annika Stanislaus Almänna Advokatbyrån i Göteborg41,9782014-09-12
754 Lisa Weymann IK Uven41,9782017-01-04
755 Helene Dellenfalk Ridsport41,9782017-05-13
756 Britta Carlson Styrud41,9792015-06-26
757 Linda Mattsson Whitecolor41,9832018-02-17
758 Linnea Wik Teliasonera41,9862016-09-09
759 Christina Johansson FH Bertling41,9872014-10-01
760 Sara Wosoughian Yamaha41,9882017-03-06
761 Emmy Björling L.B Atelier41,9892016-01-04
762 Åsa Söderlund Linas Möhippa41,9892014-09-13
763 Jenny Pettersson Systembolaget41,9912015-07-08
764 ulrika Strempel SEB41,9922015-01-18
765 Astrid Simonsen Torslanda IK41,9952015-02-28
766 Cecilia Millheim Invativa41,9962015-10-17
767 Isabelle Jansson Bringcargo41,9982015-02-28

Sök varvtid

 

Öppettider Midsommar

Midsommarafton Stängt
Midsommardagen Stängt

Ordinarie Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17