Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Pojkar - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
2 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
3 Caspar Ummelen Akzonobel38,9902017-09-23
4 Alexander Bosson pappa39,0272018-06-18
5 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
6 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,3752018-11-26
7 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
8 Neo Jokela Aronssons Bil39,5132018-10-28
9 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
10 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg39,6802018-05-11
11 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
12 Henrik Bergstöm Formel 140,0152018-10-08
13 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
14 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
15 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
16 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
17 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,2892018-11-02
18 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
19 Viggo Pettersson Mamma Annika40,3252018-08-29
20 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
21 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
22 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
23 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
24 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
25 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
26 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
27 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
28 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
29 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
30 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
31 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
32 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
33 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
34 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
35 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
36 Joel Agård Särö40,9002018-08-29
37 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
38 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
39 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
40 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
41 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
42 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
43 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
44 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
45 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
46 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
47 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
48 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
49 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
50 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
51 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
52 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
53 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
54 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
55 Gabriel Holm Säve SK41,2012019-01-03
56 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
57 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
58 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
59 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
60 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
61 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
62 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
63 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
64 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
65 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
66 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
67 Filiph Dock Lindåskolan41,4432018-04-05
68 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
69 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
70 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
71 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
72 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
73 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
74 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
75 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
76 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
77 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
78 Thomas Pelster ESG41,5682018-12-15
79 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
80 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
81 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
82 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
83 Henry Palsson McLaren/Mercedes41,6312019-01-09
84 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
85 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
86 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
87 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
88 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
89 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
90 Elias Hagberg Partille HC41,7832018-11-08
91 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
92 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
93 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
94 Anton Bergelind Antmaster641,8132018-11-28
95 Anton Hyllborn Gokarting41,8242018-03-24
96 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
97 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
98 Adam Rask BIKSS41,8382017-12-22
99 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
100 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
101 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
102 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,8902017-09-10
103 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
104 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
105 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
106 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
107 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
108 Ludwig Abraham Iseråsskolan41,9152018-09-26
109 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
110 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
111 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
112 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
113 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
114 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
115 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
116 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
117 William Hultén Röss41,9632018-11-24
118 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
119 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
120 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
121 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
122 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
123 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
124 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
125 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
126 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
127 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
128 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
129 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
130 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
131 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
132 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
133 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
134 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
135 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
136 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
137 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
138 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
139 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
140 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
141 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
142 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
143 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
144 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
145 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
146 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
147 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
148 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
149 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
150 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
151 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
152 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
153 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
154 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
155 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
156 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
157 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
158 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
159 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
160 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
161 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
162 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
163 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
164 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
165 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
166 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
167 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
168 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
169 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
170 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
171 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
172 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
173 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
174 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
175 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
176 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
177 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
178 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
179 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
180 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
181 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
182 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
183 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
184 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
185 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
186 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
187 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
188 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
189 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
190 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
191 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
192 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
193 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
194 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
195 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
196 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
197 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
198 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
199 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
200 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
201 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
202 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
203 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
204 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
205 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
206 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
207 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
208 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
209 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
210 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
211 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
212 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
213 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
214 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
215 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
216 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
217 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
218 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
219 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
220 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
221 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
222 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
223 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
224 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
225 Rasmus Johnstone ÄFF42,7162018-11-24
226 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
227 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
228 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
229 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
230 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
231 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
232 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
233 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
234 Isak Sjöberg Hovås-Bildal Hockey42,7452018-08-21
235 Alejandro Poller KVSS42,7462018-11-03
236 Jacob Malcolm Dalaskolan42,7492017-08-03
237 Edvin Gårlin Onsala IBK42,7502019-01-04
238 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
239 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
240 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
241 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
242 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
243 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
244 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
245 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
246 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
247 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
248 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,8362018-08-26
249 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
250 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
251 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
252 Alexander Chai Team 1342,8572018-07-07
253 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
254 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
255 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
256 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
257 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
258 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
259 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
260 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
261 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
262 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
263 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
264 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
265 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
266 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
267 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
268 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
269 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
270 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
271 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
272 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
273 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
274 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
275 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
276 Holger Stopp Holgeralexen42,9792019-01-07
277 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
278 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
279 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
280 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
281 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
282 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
283 William Ohlin Mjuk Biltvätt43,0522017-12-20
284 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
285 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
286 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
287 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
288 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
289 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
290 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
291 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
292 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
293 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
294 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
295 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
296 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
297 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
298 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
299 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
300 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
301 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
302 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
303 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
304 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
305 William Morken 3ker43,1672017-06-11
306 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
307 Simon Jensen HMK43,1802017-10-28
308 Elmer Löfberg F143,1802019-01-08
309 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
310 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
311 Jack Persson Tranemo IF43,2022017-08-19
312 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
313 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
314 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
315 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
316 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
317 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
318 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
319 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
320 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
321 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
322 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
323 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
324 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
325 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
326 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
327 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
328 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
329 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
330 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
331 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
332 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
333 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
334 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
335 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
336 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
337 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
338 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
339 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
340 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
341 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
342 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
343 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
344 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
345 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
346 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
347 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
348 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
349 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
350 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
351 Zackarias Wahlberg GAK43,4002019-01-05
352 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
353 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
354 Love Johansson Hanhals Kings43,4052018-12-01
355 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
356 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården43,4422018-09-15
357 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
358 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
359 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
360 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
361 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
362 Rasmus Lanner Chicago Bulls43,4572018-09-08
363 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
364 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
365 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
366 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
367 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
368 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
369 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
370 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
371 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
372 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
373 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
374 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
375 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
376 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
377 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
378 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
379 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
380 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
381 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
382 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
383 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
384 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
385 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
386 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
387 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
388 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
389 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
390 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
391 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
392 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
393 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
394 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
395 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
396 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
397 Axel Knoblock GBG Sim43,6642019-01-03
398 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
399 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
400 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
401 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
402 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
403 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
404 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
405 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
406 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
407 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
408 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
409 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
410 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
411 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
412 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
413 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
414 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
415 Theo Engström Pappa43,7522018-02-13
416 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
417 Tim Svensson VEMS43,7592018-08-30
418 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
419 Alfons Gert Onsala Pirates43,7712018-09-21
420 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
421 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
422 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
423 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
424 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
425 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
426 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
427 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
428 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
429 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
430 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
431 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
432 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
433 Hugo Turebo Varla IBK43,8192018-02-16
434 Elias Holmgren Mclaren Racing43,8232019-01-02
435 Carl-hugo Krafft Särö IK43,8272018-08-20
436 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
437 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
438 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
439 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
440 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
441 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
442 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
443 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
444 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
445 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
446 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
447 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
448 Joel Innergård Volvo Cars43,8972018-06-09
449 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
450 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
451 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
452 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
453 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
454 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
455 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
456 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
457 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
458 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
459 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
460 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
461 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
462 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
463 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
464 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
465 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
466 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
467 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
468 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17