Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Pojkar - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
2 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
3 Caspar Ummelen Akzonobel38,9902017-09-23
4 Alexander Bosson pappa39,0272018-06-18
5 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
6 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
7 Neo Jokela Aronssons Bil39,5132018-10-28
8 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
9 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg39,6802018-05-11
10 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,8582018-09-13
11 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
12 Henrik Bergstöm Formel 140,0152018-10-08
13 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
14 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
15 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
16 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
17 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
18 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,2892018-11-02
19 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
20 Viggo Pettersson Mamma Annika40,3252018-08-29
21 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
22 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
23 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
24 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
25 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
26 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
27 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
28 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
29 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
30 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
31 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
32 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
33 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
34 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
35 Joel Agård Särö40,9002018-08-29
36 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
37 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
38 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
39 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
40 Hugo Lundberg MetroBil40,9412017-08-06
41 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
42 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
43 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
44 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
45 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
46 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
47 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
48 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
49 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
50 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
51 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
52 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
53 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
54 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
55 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
56 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
57 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
58 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
59 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
60 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
61 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
62 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
63 Filiph Dock Lindåskolan41,4432018-04-05
64 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
65 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
66 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
67 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
68 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
69 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
70 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
71 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
72 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
73 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
74 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
75 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
76 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
77 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
78 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
79 Elias Hagberg Partille HC41,7832018-11-08
80 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
81 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
82 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
83 Anton Hyllborn Gokarting41,8242018-03-24
84 Alexander Asserfors Toyota41,8262018-06-15
85 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
86 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
87 Adam Rask BIKSS41,8382017-12-22
88 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
89 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
90 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
91 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,8902017-09-10
92 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
93 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
94 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
95 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
96 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
97 Ludwig Abraham Iseråsskolan41,9152018-09-26
98 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
99 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
100 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
101 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
102 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
103 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
104 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
105 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
106 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
107 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
108 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
109 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
110 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
111 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
112 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
113 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
114 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
115 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
116 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
117 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
118 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
119 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
120 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
121 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
122 Anton Bergelind Antmaster642,0752018-08-14
123 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
124 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
125 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
126 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
127 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
128 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
129 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
130 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
131 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
132 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
133 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
134 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
135 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
136 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
137 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
138 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
139 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
140 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
141 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
142 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
143 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
144 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
145 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
146 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
147 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
148 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
149 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
150 Neo Wettergren Wettergren Racing42,3402018-09-29
151 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
152 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
153 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
154 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
155 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
156 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
157 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
158 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
159 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
160 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
161 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
162 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
163 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
164 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
165 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
166 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
167 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
168 Oskar Dunör Wasa Larm JR42,5012017-12-09
169 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
170 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
171 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
172 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
173 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
174 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
175 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
176 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
177 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
178 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
179 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
180 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
181 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
182 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
183 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
184 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
185 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
186 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
187 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
188 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
189 Carl Dunör Wasa Larm JR42,6192017-07-29
190 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
191 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
192 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
193 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
194 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
195 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
196 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
197 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
198 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
199 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
200 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
201 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
202 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
203 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
204 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
205 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
206 Rasmus Asklund Oriola42,6972017-07-29
207 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
208 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
209 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
210 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
211 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
212 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
213 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
214 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
215 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
216 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
217 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
218 Isak Sjöberg Hovås-Bildal Hockey42,7452018-08-21
219 Alejandro Poller KVSS42,7462018-11-03
220 Jacob Malcolm Dalaskolan42,7492017-08-03
221 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
222 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
223 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,7842017-07-14
224 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
225 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
226 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
227 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
228 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
229 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
230 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
231 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,8362018-08-26
232 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
233 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
234 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
235 Alexander Chai Team 1342,8572018-07-07
236 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
237 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
238 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
239 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
240 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
241 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
242 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
243 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
244 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
245 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
246 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
247 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
248 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
249 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
250 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
251 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
252 Gabriel Miconnet ISGR42,9582018-11-11
253 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
254 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
255 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
256 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
257 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
258 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
259 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
260 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
261 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
262 William Ohlin Mjuk Biltvätt43,0522017-12-20
263 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
264 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
265 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
266 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
267 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
268 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
269 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
270 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
271 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
272 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
273 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
274 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
275 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
276 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
277 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
278 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
279 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
280 Albin Johansson Askims IK43,1352017-11-20
281 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
282 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
283 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
284 William Morken 3ker43,1672017-06-11
285 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
286 Simon Jensen HMK43,1802017-10-28
287 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
288 Jack Persson Tranemo IF43,2022017-08-19
289 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
290 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
291 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
292 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
293 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
294 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
295 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
296 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
297 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
298 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
299 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
300 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
301 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
302 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
303 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
304 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
305 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
306 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
307 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
308 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
309 Rasmus Johnstone ÄFF43,3092018-10-20
310 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
311 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
312 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
313 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
314 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
315 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
316 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
317 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
318 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
319 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
320 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
321 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
322 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
323 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
324 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
325 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
326 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
327 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
328 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
329 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
330 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
331 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården43,4422018-09-15
332 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
333 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
334 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
335 Rasmus Lanner Chicago Bulls43,4572018-09-08
336 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
337 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
338 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
339 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
340 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
341 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
342 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
343 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
344 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
345 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
346 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
347 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
348 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
349 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
350 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
351 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
352 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
353 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
354 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
355 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
356 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
357 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
358 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
359 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
360 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
361 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
362 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
363 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
364 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
365 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
366 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
367 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
368 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
369 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
370 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
371 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
372 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
373 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
374 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
375 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
376 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
377 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
378 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
379 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
380 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
381 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
382 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
383 Theo Engström Pappa43,7522018-02-13
384 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
385 Tim Svensson VEMS43,7592018-08-30
386 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
387 Alfons Gert Onsala Pirates43,7712018-09-21
388 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
389 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
390 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
391 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
392 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
393 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
394 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
395 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
396 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
397 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
398 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
399 Hugo Turebo Varla IBK43,8192018-02-16
400 Carl-hugo Krafft Särö IK43,8272018-08-20
401 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
402 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
403 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
404 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
405 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
406 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
407 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
408 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
409 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
410 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
411 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
412 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
413 Joel Innergård Volvo Cars43,8972018-06-09
414 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
415 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
416 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
417 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
418 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
419 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
420 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
421 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
422 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
423 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
424 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
425 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
426 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
427 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
428 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
429 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
430 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
431 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
432 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17