Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Pojkar - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
2 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
3 Caspar Ummelen Akzonobel38,9902017-09-23
4 Alexander Bosson pappa39,0272018-06-18
5 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
6 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
7 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
8 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg39,6802018-05-11
9 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,8582018-09-13
10 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
11 Henrik Bergstöm Formel 140,0322018-09-04
12 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
13 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
14 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
15 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
16 Neo Jokela Aronssons Bil40,3032018-05-01
17 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
18 Viggo Pettersson Mamma Annika40,3252018-08-29
19 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
20 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
21 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
22 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
23 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,5482018-07-12
24 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
25 Elias Kuhlin Bäcken HC40,6472018-09-20
26 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
27 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
28 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
29 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
30 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
31 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
32 Joel Agård Särö40,9002018-08-29
33 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
34 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
35 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
36 Hugo Lundberg MetroBil40,9412017-08-06
37 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
38 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
39 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
40 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
41 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
42 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
43 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
44 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
45 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
46 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
47 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
48 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
49 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
50 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
51 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
52 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
53 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
54 Herman Ryding IFK Friidrott41,3912018-09-20
55 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
56 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
57 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
58 Filiph Dock Lindåskolan41,4432018-04-05
59 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
60 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
61 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
62 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
63 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
64 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
65 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
66 Ivar Aronsson Björlandagården41,5442018-08-20
67 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
68 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
69 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
70 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
71 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
72 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
73 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
74 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
75 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
76 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
77 Anton Hyllborn Gokarting41,8242018-03-24
78 Alexander Asserfors Toyota41,8262018-06-15
79 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
80 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
81 Adam Rask BIKSS41,8382017-12-22
82 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
83 Axel Ståhlgren Redbull41,8532016-11-07
84 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
85 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,8902017-09-10
86 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
87 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
88 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
89 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
90 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
91 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
92 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
93 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
94 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
95 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
96 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
97 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
98 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
99 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
100 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
101 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
102 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
103 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
104 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
105 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
106 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
107 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
108 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
109 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
110 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
111 Anton Bergelind Antmaster642,0752018-08-14
112 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
113 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
114 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
115 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
116 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
117 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
118 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
119 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
120 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
121 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
122 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
123 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
124 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
125 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
126 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
127 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
128 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
129 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
130 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
131 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
132 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
133 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
134 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
135 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
136 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
137 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
138 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
139 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
140 Tobias Nicklasson Partille HK42,3562017-09-24
141 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
142 Ludwig Abraham Iseråsskolan42,3632018-02-23
143 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
144 Max Viswanathan Gunnilse42,3802017-11-20
145 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
146 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
147 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
148 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
149 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
150 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
151 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
152 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
153 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
154 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
155 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
156 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
157 Oskar Dunör Wasa Larm JR42,5012017-12-09
158 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
159 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
160 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
161 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
162 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
163 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
164 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
165 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
166 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
167 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
168 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
169 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
170 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
171 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
172 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
173 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
174 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
175 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
176 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
177 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
178 Carl Dunör Wasa Larm JR42,6192017-07-29
179 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
180 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
181 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
182 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
183 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
184 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
185 Anton Lijic BÄCKEN HC42,6522018-07-29
186 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
187 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
188 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
189 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
190 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
191 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
192 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
193 Rasmus Asklund Oriola42,6972017-07-29
194 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
195 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
196 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
197 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
198 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
199 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
200 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
201 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
202 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
203 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
204 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
205 Isak Sjöberg Hovås-Bildal Hockey42,7452018-08-21
206 Jacob Malcolm Dalaskolan42,7492017-08-03
207 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
208 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
209 Neo Wettergren Wettergren Racing42,7832018-08-29
210 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,7842017-07-14
211 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
212 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
213 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
214 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
215 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
216 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
217 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,8362018-08-26
218 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
219 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
220 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
221 Alexander Chai Team 1342,8572018-07-07
222 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
223 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
224 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
225 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
226 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
227 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
228 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
229 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
230 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
231 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
232 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
233 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
234 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,9322018-01-06
235 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
236 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
237 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
238 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
239 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
240 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
241 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
242 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
243 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
244 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
245 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
246 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
247 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
248 William Ohlin Mjuk Biltvätt43,0522017-12-20
249 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
250 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
251 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
252 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
253 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
254 Gabriel Miconnet ISGR43,0662018-08-05
255 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
256 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
257 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
258 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
259 Anton lager SSIM43,0832018-08-05
260 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
261 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
262 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
263 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
264 Albin Johansson Askims IK43,1352017-11-20
265 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
266 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
267 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
268 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
269 William Morken 3ker43,1672017-06-11
270 Simon Jensen HMK43,1802017-10-28
271 Jack Persson Tranemo IF43,2022017-08-19
272 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
273 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
274 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
275 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
276 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
277 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
278 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
279 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
280 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
281 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
282 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
283 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
284 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
285 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
286 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
287 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
288 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
289 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
290 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
291 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
292 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
293 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
294 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
295 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
296 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
297 Levin Blomen Pappa43,3342015-10-04
298 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
299 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
300 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
301 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
302 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
303 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
304 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
305 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
306 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
307 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
308 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
309 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
310 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
311 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
312 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
313 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården43,4422018-09-15
314 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
315 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
316 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
317 Rasmus Lanner Chicago Bulls43,4572018-09-08
318 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
319 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
320 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
321 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
322 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
323 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
324 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
325 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
326 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
327 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn43,5282018-04-04
328 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
329 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
330 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
331 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
332 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
333 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
334 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
335 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
336 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
337 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
338 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
339 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
340 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
341 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
342 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
343 Elias Hagberg Partille HC43,6092018-08-05
344 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
345 Erik Wennroth Beta43,6282018-03-05
346 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
347 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
348 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
349 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
350 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
351 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
352 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
353 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
354 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
355 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
356 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
357 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
358 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
359 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
360 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
361 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
362 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
363 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
364 Theo Engström Pappa43,7522018-02-13
365 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
366 Tim Svensson VEMS43,7592018-08-30
367 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
368 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
369 Alfons Gert Onsala Pirates43,7712018-09-21
370 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
371 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
372 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
373 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
374 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
375 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
376 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
377 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
378 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
379 Hugo Turebo Varla IBK43,8192018-02-16
380 Carl-hugo Krafft Särö IK43,8272018-08-20
381 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
382 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
383 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
384 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
385 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
386 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
387 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
388 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
389 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
390 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
391 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
392 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
393 Joel Innergård Volvo Cars43,8972018-06-09
394 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
395 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
396 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
397 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
398 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
399 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
400 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
401 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
402 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
403 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
404 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
405 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
406 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
407 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
408 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
409 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
410 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
411 Rasmus Johnstone ÄFF43,9942018-07-31
412 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
413 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17