Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 48,500
  • Pojkar 44,500
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Flickor - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
2 Elise Wright Wrap Studio41,1222018-06-18
3 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
4 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
5 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
6 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
7 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
8 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
9 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
10 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
11 Elsa Hagman Pappas motorsport43,0942016-10-16
12 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
13 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
14 Alice Friman team alice43,2902017-07-14
15 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
16 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
17 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
18 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
19 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
20 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
21 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
22 Lilly Hammarström Bageregårdsskolan43,6182017-05-20
23 Karin Eisenberg Högsbo Basket43,7062016-09-18
24 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
25 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
26 Lisa Thelin Pappa betalar43,7482018-01-04
27 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
28 Alice Nilsson Tölö43,9072017-04-12
29 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
30 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
31 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
32 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
33 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
34 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
35 Märta Merenius Sätila44,2382018-04-22
36 Märta Merenius Sätila44,2382018-04-22
37 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
38 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
39 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
40 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
41 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
42 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
43 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
44 Elissa Baoi DTN Group AB44,4212017-10-29
45 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
46 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
47 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
48 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
49 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
50 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
51 Rayan Maksoud Shawarma house44,6382018-03-25
52 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
53 Minda Lindegren Junkworx44,7242018-06-21
54 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
55 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
56 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
57 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
58 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
59 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
60 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
61 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
62 Vera Aronsson Björlandagården44,9652017-02-12
63 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
64 Alice Friman Team Alice44,9832016-01-16
65 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
66 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
67 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
68 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
69 Victoria Eriksson Kennedy GF45,0662016-08-04
70 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
71 Elsa Daxler Frillesås Skolan45,1032015-09-26
72 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
73 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
74 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
75 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
76 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
77 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
78 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
79 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
80 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
81 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
82 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
83 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
84 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
85 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
86 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
87 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
88 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
89 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
90 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
91 Alida Malmquist Onsala Innebandy45,6372018-03-12
92 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
93 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
94 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
95 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
96 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
97 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
98 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
99 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
100 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
101 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
102 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
103 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
104 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
105 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
106 Hanna Norén ÖHK45,9512017-06-05
107 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
108 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
109 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
110 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
111 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
112 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
113 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
114 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
115 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
116 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
117 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
118 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
119 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
120 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
121 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
122 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
123 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
124 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
125 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
126 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
127 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
128 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
129 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
130 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
131 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
132 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
133 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
134 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
135 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
136 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
137 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
138 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
139 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
140 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
141 Thea Claesson Rollerblades46,8302017-08-09
142 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
143 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
144 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
145 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
146 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
147 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
148 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
149 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
150 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
151 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
152 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
153 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
154 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
155 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
156 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
157 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
158 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
159 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
160 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
161 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
162 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
163 Carla Lindblad Hovås Bildal47,7522015-12-20
164 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
165 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Sök varvtid

 

Öppettider Midsommar

Midsommarafton Stängt
Midsommardagen Stängt

Ordinarie Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17