Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Alla varvtider

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Erik Bogren Ericsson AB36,8172018-09-05
3 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
4 Pontus Carlbom Volvo PV36,9442018-08-08
5 Tony Ageskog TA Servic37,0562018-09-15
6 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
7 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
8 Oscar Freidlitz Dinox3m37,2632018-09-16
9 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
10 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
11 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
12 Johan Berthag Cellink37,3552018-08-09
13 Jan-E Arbin Festis Racing37,3912018-08-26
14 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
15 Alexander Lindau FMCK Borås37,3972018-06-26
16 Daniel Wikström GB Glass37,4292018-08-19
17 Oscar Lignell Enklare37,4602018-08-30
18 Christoffer Waern GKM Miata Team37,4662018-05-28
19 Fredrik Gross Auto Trim37,4712018-06-26
20 Alex Engblom Tjörns MF37,4752018-03-03
21 Håkan Serner PCS37,4772018-08-19
22 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4992018-03-26
23 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
24 Christian Nielsen Advania37,5262018-01-29
25 Andreas Wikström Gb Glass37,5292018-08-19
26 Oscar Österberg Kullavik37,5302018-08-15
27 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
28 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
29 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,6522018-08-11
30 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
31 Emil Sahl Elli37,6732018-08-26
32 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
33 Niclas Olsson Offseason37,6972018-09-18
34 William Devletyan Aldardo37,6982018-08-20
35 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
36 Tony Larsson Aldardo37,7152018-08-20
37 Björn Petterson Hell Bikers37,7242018-09-16
38 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
39 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,7622017-12-29
40 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
41 Stefan Lindberg Gokarthallen i Halmstad37,7712018-08-02
42 Christian Hallgren Vectorized37,7812018-02-26
43 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
44 Henrik Eriksson Volvo37,7962018-09-01
45 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
46 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,8102018-05-28
47 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
48 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
49 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
50 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
51 Dragan Kostic BMW37,8282018-06-06
52 Jimmy Gustafsson SS Konsult37,8352018-06-26
53 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
54 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
55 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
56 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
57 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
58 Bojan Stankic Dragan37,8752018-06-26
59 Philippe Grange Goodspeed37,8782018-05-03
60 André Niemann Karin37,8832015-01-26
61 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice37,8962018-08-10
62 Viktor Elleberg HCT El37,9002018-07-15
63 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9042018-08-08
64 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
65 David Lyckelid Good Solutions37,9092018-04-10
66 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
67 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
68 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
69 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
70 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
71 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
72 Jonny Johansson NTT AB37,9372018-01-27
73 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
74 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
75 Alexander Wilborg Lisa Racing Team37,9612018-08-23
76 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
77 Niklas Freiman Team Niklas37,9752018-05-28
78 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
79 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
80 Mandis Johansson Team Niklas37,9892018-08-08
81 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
82 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
83 Nemo Jörgensen Redbull37,9982018-08-31
84 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
85 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,0132018-03-24
86 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
87 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
88 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
89 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
90 Tobias Moberg LM Motorsport38,0352018-05-31
91 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
92 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
93 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
94 Petter Elfving Transportex38,0582018-07-11
95 Viktor Lundgren Ferrari38,0622017-08-10
96 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
97 Claus Jörgensen Mediatec38,0672018-08-31
98 William Moberg Pampers38,0772018-07-28
99 Christoffer Pihl Borås MK38,0782017-12-26
100 Elin Tranefors Dickies38,0792017-10-29
101 Edin Behram Velez Mostar38,0882017-08-31
102 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
103 Christian Björsegård Team Skanska38,0992018-02-16
104 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
105 Malcolm Lauritzen Mamma38,1082018-08-23
106 Dragan Colic IL Recyceling38,1152018-05-28
107 Lasse Larsson Larsson Racing38,1212018-02-26
108 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
109 Johan Amtner H&M38,1312018-02-10
110 Niclas Harbig M4 Racing38,1342017-10-30
111 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
112 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
113 Linda Forsberg Göteborgs Universitet38,1402018-09-01
114 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
115 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
116 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
117 Johan Meissner PoleStar38,1502017-09-06
118 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
119 Danny Andersson  38,1602018-07-21
120 Claes Petersson Peterssons Racing38,1622018-04-18
121 Michel Ring Bilstudion38,1632017-11-04
122 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
123 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
124 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
125 Tina Nordén Kerstin38,1842018-07-30
126 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
127 SkoterJocke Sturve SpeedCut Motorsport38,1892017-07-22
128 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
129 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
130 Lars Bosson Honda Racing38,1922018-08-25
131 Hanna Berthag Cellink38,1952018-08-09
132 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
133 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,2032018-01-07
134 Mattias Evensson Polestar38,2102018-02-06
135 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
136 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
137 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
138 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
139 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
140 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
141 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
142 Petter Browallius Centiro38,2372018-07-15
143 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
144 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
145 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
146 Andreas Evensen Börjesson Entreprenad AB38,2472018-07-27
147 Joakim Lysell Axelsson Marin38,2472018-06-20
148 Björn Hall Rydboholmsgaraget38,2512018-09-16
149 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
150 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
151 Alexander Alexandersson Sonic Group Sweden AB38,2542018-08-09
152 Michael Nilsson SVKG38,2572018-02-01
153 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
154 Jari Jokela Aronssons Bil38,2632018-01-08
155 Oskar Hellsten Cevt38,2632017-12-18
156 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
157 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
158 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,2752017-10-23
159 Henrik Pihl Försäkringskassan38,2792017-09-06
160 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
161 Magnus Berglin Sorc Racing38,2832018-01-27
162 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
163 Jörgen Kuhlin  38,2892018-08-10
164 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
165 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
166 Julius Borgvind Qvirist38,2912018-04-15
167 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
168 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
169 Richard Lundin #danielvarbjuden38,3032018-08-08
170 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
171 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
172 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
173 Viktor Rann Erikson Rann38,3102018-09-01
174 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
175 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
176 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
177 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
178 Mikko Väätäjä Hot-mix / EKC38,3182018-08-14
179 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
180 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
181 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,3222018-04-11
182 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
183 Lukas Ahlgren Fetersbergs38,3252018-01-27
184 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
185 Simon Westergren KBK38,3272018-09-18
186 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
187 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
188 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
189 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
190 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
191 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
192 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
193 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
194 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
195 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
196 Alex Carlson Werkfahrer38,3482018-05-03
197 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
198 FABIAN Jonsson Monaco Racing38,3532018-04-02
199 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
200 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
201 Kenny Andersson #kennyvillhaengen#38,3612018-07-29
202 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
203 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
204 Martin Andersson Bohus KC38,3682018-08-10
205 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
206 Christian Sabel Mercedes38,3712018-01-21
207 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
208 Per-Åke Andersson SVB38,3762017-11-01
209 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
210 Nils Ekholm SKF38,3782018-08-29
211 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
212 Niklas Sundblad Team Sund38,3812018-06-27
213 Oscar Lind Billerud Korsnäs38,3852018-09-01
214 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
215 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,3902017-10-05
216 Robin Magnusson Hulta Racing38,3902018-04-03
217 Will Wright Pursuing Passion38,3912018-06-15
218 Johan Andersson SVB38,3922017-11-08
219 Luna Lindegren Victoria´s secret38,3932018-03-31
220 Christian Lind NCC AB38,3952018-09-01
221 Georgi Nedev GOTeam Racing38,3972018-05-31
222 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
223 Gustav Pettersson Twix38,3992018-08-24
224 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
225 Anders Johansson Powel Racing38,4112018-09-01
226 Mats Petersson Rudalen IF 1d38,4122018-09-07
227 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
228 Johan Lagerlöf Liv38,4132018-08-10
229 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
230 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
231 Daniel Nilsson Bil-Nilsson38,4162018-05-04
232 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
233 Axel Hildebrand Lantmännen38,4182017-10-17
234 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
235 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
236 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
237 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
238 Colin Martin 338,4272015-06-29
239 Karl-Johan Hagelin AL Racing38,4292017-10-30
240 Alexander Ehrenström Josef38,4292017-11-04
241 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
242 Farre Khos BVV Bil AB38,4362017-10-23
243 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
244 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
245 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
246 andreas roos Audi Göteborg38,4442017-08-31
247 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
248 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
249 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
250 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
251 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
252 Oskar Sporer #23238,4582017-12-29
253 Bojan Pandzic Edin38,4582017-08-31
254 Christian Svensson C.S.I Raceing38,4592017-07-29
255 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
256 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
257 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
258 Simon Billhult Nocco38,4672018-04-07
259 Jimmy Sahlberg Toröd Entrebrenad38,4672018-09-07
260 David Lundberg Assbeard38,4692018-02-24
261 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
262 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
263 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
264 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
265 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
266 Johan Stål Bil-Nilsson38,4842018-05-04
267 kenzo bauer max38,4902017-08-10
268 Adrian Bladkvist Polski38,4902018-08-18
269 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
270 Andreas Laestander Rejcab AB38,4912017-07-24
271 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
272 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
273 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
274 Adam Brasar Team Brasar38,5042018-06-27
275 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
276 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
277 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
278 Urban Gustafsson Simpelt AB38,5132018-08-02
279 Tommy Axelsson Audi Göteborg38,5172017-08-31
280 Per Skårner Intersport38,5182018-04-09
281 Michell Afran Holmens Mobilservice38,5182018-08-31
282 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
283 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
284 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
285 Daniel Molin danielmolin.se38,5232017-08-19
286 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
287 Robin Andersson Audi Göteborg38,5242017-08-31
288 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
289 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
290 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
291 Anton Haaga Filip Wikermark38,5322018-07-27
292 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
293 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
294 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
295 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
296 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
297 Lars-åke Lyckskär Min Fru38,5372018-03-22
298 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
299 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
300 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
301 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
302 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
303 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
304 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
305 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
306 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
307 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
308 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
309 Johan Helde Transportex38,5522018-07-11
310 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
311 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
312 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
313 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
314 Fredrik Lennström Mxcarro38,5682018-09-15
315 Calle Jacobson Klarins Rör38,5692017-08-29
316 Emil Clemensson Hi3G Access38,5692018-04-15
317 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
318 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
319 Timothy Hansson Diveteam38,5742017-08-23
320 Alex Olsson Unlimited Drifting38,5762018-08-09
321 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
322 Jonas Berglund Gabbe Limited38,5812017-08-03
323 Andreas Hagberg Alpklyftan38,5822017-09-28
324 Andreas Johansson MacGregor38,5832018-04-25
325 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
326 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
327 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
328 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
329 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
330 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
331 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
332 Calle Arvidsson Audi Göteborg38,5922017-08-31
333 Pär Hellström Radiator VVS38,5932018-09-01
334 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
335 Fahd Al-jamali Volvo PV38,5942018-08-25
336 Marcus Blomgren Blomgren och Eriksson Bygnads Ab38,5972017-08-29
337 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
338 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
339 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
340 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
341 Dan Johansson Flying Fellows38,6042018-03-24
342 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
343 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
344 kenso Bauer Kenso38,6092017-08-03
345 Anders Wikström Mia38,6102017-09-06
346 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
347 Moe Saeed Chalmers Formula Student38,6112018-04-18
348 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,6122018-03-03
349 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
350 Peter Stavered Cevt38,6132017-12-18
351 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
352 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
353 Remy Johansson KTM38,6162018-08-08
354 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
355 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
356 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
357 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
358 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
359 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
360 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
361 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
362 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
363 Jacob Jonsson Monaco Racing38,6502017-07-29
364 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
365 Jesper Eliasson Alingsås Friidrottsförening38,6562018-03-31
366 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
367 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
368 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
369 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
370 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
371 Linus Lindqvist Nöjesbyrån38,6652018-05-18
372 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
373 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
374 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
375 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
376 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
377 Tim Sannes Sweep38,6762017-11-04
378 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
379 Gustav Helm multilens38,6772018-07-28
380 Sanna Andreasson Gokartcentralen38,6792017-10-13
381 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
382 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
383 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
384 Talal Al-jamali Volvo PV38,6832018-08-25
385 Danny Ter Maten Corse Motorsports38,6842018-09-08
386 Nathalie Nyman ViktorRacing38,6872017-08-07
387 Alexander Andersson Unlimited Drifting38,6882018-08-09
388 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
389 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
390 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
391 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
392 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
393 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
394 Daniel Eklund Getängs38,6922018-01-27
395 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
396 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
397 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
398 Linus Björkman Pappa betalar38,6982018-05-01
399 Simon Assadi SSC38,7002017-10-21
400 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
401 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
402 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
403 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
404 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
405 George Giannakenas Sonic Group Sweden AB38,7062018-08-06
406 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
407 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
408 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
409 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
410 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
411 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
412 Andre Sörensen Börjesson Entreprenad AB38,7112018-07-27
413 Christian Aspvid Team Aspvid38,7142017-10-15
414 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
415 Torbjörn Svensson Cramo38,7152017-11-15
416 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
417 Gustav Dahl Audi GBG38,7162018-03-22
418 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
419 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
420 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
421 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
422 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
423 Kevin Finstad H&M38,7292018-02-10
424 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
425 Nicho Rasmusson Björke Bygg38,7312018-06-29
426 Sebastian Madini bishop arms38,7312018-08-14
427 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
428 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
429 Lukas Illigmann Team Dad Money38,7372017-08-24
430 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
431 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
432 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
433 Ola Håkansson Fast Enginering38,7392017-07-24
434 Benjamin Karnik KHS38,7392018-02-25
435 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
436 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
437 Martin Janus DirtCult38,7432018-08-25
438 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
439 Daniel Persson ISAB RÖRINFODRING38,7462018-05-05
440 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
441 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
442 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,7472018-09-16
443 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
444 Emil Börjesson Börjesson Entreprenad AB38,7482018-07-27
445 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
446 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
447 Patrik Dahlgren Jobb Hotell38,7492018-09-13
448 Scott Mårtensson Linde38,7522017-10-12
449 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
450 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
451 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
452 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
453 Robin Algenäs AMEVI38,7562018-08-09
454 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
455 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
456 Henrik Fries PoleStar38,7642017-09-06
457 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
458 Julius Vahlen SAM AB38,7672017-10-13
459 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
460 Christian Dahllöf Intense Bygg38,7702018-08-04
461 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
462 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
463 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
464 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
465 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
466 Jimmy Bengtsson Svensex AB38,7762018-05-05
467 Richard Tellberger Lönns Truckar38,7772017-08-18
468 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
469 Tommy Majuri Min Svensexa38,7782018-03-10
470 Fredrik Klintbäck Autolounge38,7792018-02-06
471 Daniel Thomsen Spindeln Ivan38,7812018-04-07
472 Janne Rantamäki Talurit38,7822018-07-24
473 joachim olsson Främmestad IK38,7822018-08-04
474 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
475 Fabian Lindfjord Spakillarna38,7842017-08-20
476 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
477 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
478 Erik Stensson Klarins Rör38,7872017-08-29
479 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
480 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
481 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
482 Michael Kallies värmekällan38,7952017-10-01
483 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
484 Roger Gustafsson Riboverken RZ Gruppen38,7962017-10-06
485 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
486 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
487 Thomas Lindblad Hovås38,7992018-08-18
488 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
489 Salko Huseinovic Type-R38,7992017-08-21
490 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
491 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
492 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
493 Patrik Andersson SVB38,8022017-11-29
494 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
495 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
496 Stefan Berg Odin Fonder38,8052018-09-17
497 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
498 Jan Andersson mwb38,8092018-06-29
499 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
500 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
501 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
502 Houd Nasir Volvo PV38,8132018-05-31
503 Tim Culley Dundee Enterprises38,8152018-08-07
504 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
505 William Rhedin Ferrari38,8172018-02-25
506 Kevin Batti Duva38,8182017-08-19
507 Bill Fredriksson Ryckt slang38,8192018-04-07
508 Philip Johansson Pålaliden38,8192018-04-10
509 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
510 Ivan Begic GBG38,8202018-08-14
511 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
512 Ludvig Bernhardsson PM Noric38,8232018-05-30
513 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
514 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
515 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
516 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
517 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
518 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
519 Lucas Akyol Nordic Auto38,8272017-10-07
520 Christoffer Johansson Betolio38,8272017-10-08
521 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
522 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
523 Mikael Andersson Honda Power38,8292017-12-16
524 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
525 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
526 Johan Lindfjord Johnkarate38,8312017-08-20
527 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
528 Simon Ulin Redbull38,8322018-07-12
529 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
530 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
531 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
532 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
533 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
534 David Law Umeå38,8412018-08-11
535 Robert Magnusson Z38,8422017-08-06
536 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
537 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
538 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
539 Alexander Inkerö Kode IF38,8442018-06-16
540 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
541 Mats Björkman Team 1338,8462018-05-01
542 Daniel Divemark Team Divemark38,8462018-09-01
543 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
544 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
545 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
546 Carl Sandberg Volvo Cars Vdyn Cae38,8522017-12-18
547 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
548 Masayasu Ieda Syncromatic38,8522018-06-28
549 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
550 Tommy Olofsson Nevs38,8552017-12-18
551 Christoffer Syldervik Mack forum38,8562018-04-21
552 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
553 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
554 Tommy Pettersson Petterssons Robotklippare AB38,8572018-02-02
555 Tony Joselid Team Magton38,8602018-07-13
556 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
557 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
558 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
559 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
560 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
561 Pontus Kristensson Lantmännen Aspen38,8622017-10-17
562 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
563 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
564 Peter Ovner MTG Racing38,8662017-11-11
565 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
566 Carl Eriksson Hovås38,8672018-08-31
567 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
568 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
569 Karl Schiller Vätterleden38,8682017-08-09
570 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
571 Jerry Jansson Kullings frakt38,8702017-09-15
572 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
573 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
574 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
575 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
576 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
577 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
578 William Krafft Barcelona38,8752018-08-20
579 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
580 Jonas Fransson Prinsen38,8772018-07-11
581 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
582 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
583 Lennart Jalling Saab38,8802017-09-23
584 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
585 Jakob Andersson SVB38,8822017-10-11
586 Johannes Viktorsson Supra38,8822018-04-07
587 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
588 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
589 Fredrik Rumin Autolounge38,8832018-02-06
590 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
591 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
592 Marcus Thuresson Carlssons El och Jakt38,8852018-02-10
593 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
594 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
595 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
596 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
597 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
598 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
599 Richard Stenman Kiesel Scandinavia38,8892018-08-18
600 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
601 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
602 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
603 Mikael Roslund Il Molino38,8922018-08-23
604 Mikael Roslund Il Molino38,8922018-08-23
605 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
606 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
607 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
608 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
609 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
610 Tobias Loob GMP38,8942018-08-02
611 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
612 Simon Jannerberg RennSport38,8952018-09-16
613 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
614 Max Öberg Macgor38,8962018-08-07
615 Noah Björk Lextorp IF38,8972018-02-17
616 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
617 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
618 Jonathan olsson Mio datakonsult38,8972018-08-04
619 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
620 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
621 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
622 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
623 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
624 Jonas Andersson Servicekontoret38,9012018-04-07
625 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
626 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
627 Zacharias Ingerström Formel K38,9042017-07-26
628 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
629 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
630 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
631 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
632 Johannes Haddad jonitomas38,9062017-08-16
633 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,9072018-03-17
634 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
635 Emil Green Desab38,9072018-02-03
636 Asmir Klica ACEE38,9082017-10-08
637 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
638 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
639 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
640 Andre Fransson Börjesson Entreprenad AB38,9092018-07-27
641 Oskar Österström Hemköp onsala38,9092018-08-11
642 Oskar Österström Hemköp onsala38,9092018-08-11
643 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
644 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
645 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
646 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
647 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
648 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
649 Santino Domini HL38,9162015-08-10
650 Ture Adetoft west speed racing38,9162017-10-22
651 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
652 Oscar Boström Incerno38,9202017-10-27
653 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
654 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
655 Lars Sköld Rocad38,9222018-07-04
656 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
657 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
658 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
659 Michael Ring  38,9282014-10-18
660 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
661 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
662 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
663 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
664 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
665 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
666 Thomas Henriksson Volvo38,9322017-10-07
667 Henrik Petersson Biljardpalatset38,9372018-08-18
668 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
669 Nicklas Enqvist Convini38,9382017-12-02
670 Peder Strömberg KVD Bil38,9382018-05-16
671 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
672 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
673 Victor Ström Metalshake38,9432017-10-30
674 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
675 Tove Nordberg Turbojocke38,9432018-07-29
676 Kristian Andersson JK38,9432017-07-21
677 Joachim Sjögren #nicklasvarbjuden38,9462018-07-29
678 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
679 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
680 Håkan Olausson Motor Events38,9482018-03-04
681 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
682 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
683 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
684 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services38,9512018-09-04
685 Niclas Arlycke Sisjöns bygg38,9512017-07-29
686 Jonas Sommr Summer engineering38,9512018-08-10
687 Patrik Marklund Volvo Cars38,9522018-03-03
688 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
689 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
690 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
691 Martin Broberg Audi Göteborg38,9542017-08-31
692 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
693 Nima Forooghi Car care38,9562017-10-07
694 William Börjesson Frölunda Indians38,9572017-11-01
695 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
696 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
697 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
698 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
699 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
700 Otto Lindmark HÖGSBO EL38,9592018-08-31
701 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
702 Jonas Enqvist Convini38,9602017-12-02
703 Glenn Heed Anna betalar38,9602018-08-08
704 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
705 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
706 Bengt Agård Särö38,9642018-06-18
707 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
708 Isak Syvänen Manhem38,9642018-07-26
709 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
710 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
711 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
712 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
713 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
714 Daniel Meier Redbull38,9702018-02-18
715 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
716 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
717 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
718 Alexander Austad RR Bygg38,9702018-06-09
719 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
720 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
721 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
722 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
723 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
724 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
725 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
726 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
727 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
728 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
729 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
730 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
731 Kristoffer Dahlström KVD Bil38,9772018-05-16
732 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
733 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
734 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
735 Pontus Petersson INTERSPORT38,9812018-04-09
736 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
737 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
738 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
739 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
740 Gunnar Birgisson Chalmers38,9862018-09-09
741 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
742 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
743 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
744 Johan Van Viegen Atea38,9882017-07-25
745 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
746 Mats Petersson mats38,9892017-07-22
747 Caspar Ummelen Akzonobel38,9902017-09-23
748 Tom Johansson Ryckt slang38,9902018-04-07
749 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
750 Filip Ternbon Simon Ryfors38,9922017-11-09
751 Mathias Osten Din bil Sisjön38,9922018-05-12
752 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
753 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
754 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
755 Niklas Billing Mamma&Pappa38,9952017-11-04
756 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
757 Christian Magnusson Scanditron38,9972018-04-07
758 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
759 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
760 Jesper Lindberg Kullings frakt38,9982017-09-15
761 Mikael Jansson Rothman Motorsport38,9982018-06-14
762 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
763 Alexander Bosson pappa39,0272018-06-18
764 Kahrin Ekholm Nintendo39,0672018-08-29
765 Linda Andersson Hempel39,0762018-07-22
766 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
767 Emelie Ekholm Nintendo39,1132018-08-29
768 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
769 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen39,1342017-10-17
770 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
771 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
772 Ella Benje Ella Benje Racing39,2102018-05-16
773 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
774 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
775 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
776 Tezz Hammarén Pappa39,2612018-05-16
777 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
778 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
779 Christiane Ilgenfritz SKF39,3072018-01-24
780 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
781 Matilda Lanner Karl R:)39,3502017-08-15
782 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
783 Henriette Bordöy Gibban39,3812018-09-01
784 Nathalie Lyckskog Sportson39,4002018-09-01
785 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
786 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
787 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
788 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
789 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
790 Pernilla Nyström Volvo Cupen39,4932017-10-13
791 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
792 Agnes Carlson Carlsons Garage39,5152018-03-31
793 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
794 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
795 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
796 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
797 Martina Ivarsson Fit for fight39,5552017-10-27
798 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
799 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
800 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
801 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
802 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
803 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
804 Laure Le Calve SKF France39,6322018-06-12
805 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
806 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
807 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
808 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
809 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
810 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
811 Sara Pettersson Husqvarna39,6762017-12-09
812 Kajsa Juzinkiewicz Porthälla39,6792018-08-25
813 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg39,6802018-05-11
814 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
815 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
816 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
817 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
818 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
819 Emma Liljebladh Skobutiken39,7532018-07-20
820 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
821 Frida Forsell Frölunda Däckshop39,7712018-05-18
822 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
823 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
824 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
825 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
826 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
827 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
828 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
829 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
830 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
831 Marlene Edström SAM AB39,8582017-10-13
832 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,8582018-09-13
833 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
834 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
835 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
836 Anette Hansson Trångalidens Motorklubb39,8932018-05-18
837 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
838 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
839 NATHALIE ANDREASSON MTG39,9162018-03-29
840 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
841 Bitte Singmyr Eklandaskolan39,9362017-10-15
842 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
843 Julia Eliasson Volvo Cupen39,9392017-10-13
844 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
845 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
846 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
847 Zandra Pöyhönen Volvo40,0172017-11-23
848 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
849 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
850 Stina Söderberg Farbror Kalle40,0262018-07-25
851 Henrik Bergstöm Formel 140,0322018-09-04
852 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
853 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
854 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
855 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
856 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
857 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
858 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
859 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
860 Hanna Johansson Audi Göteborg40,0632017-08-31
861 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
862 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN40,0942018-05-08
863 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
864 Monica Boczar Fotsjö Norrgården40,0982018-09-15
865 Anna Påsse GKIK40,1022018-03-10
866 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
867 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
868 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
869 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
870 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
871 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
872 Anneli Claesson Veidekke40,1352017-11-22
873 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
874 Natalie Ekeroth Swelube40,1412017-09-14
875 Elin Störholt Polhem40,1522017-10-30
876 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
877 Sandra Andersson Motor-Events40,1692018-03-04
878 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
879 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
880 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
881 Nikita Verme Go Karting Majorna40,1892018-02-12
882 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
883 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
884 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
885 Julia Krantz Karl Johan40,2022017-09-22
886 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
887 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
888 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
889 Sarah Wiberg Petterssons Robotklippare AB40,2392018-02-02
890 Marie Petersson Åsa If40,2402017-12-16
891 Ulrika Örth Taurus40,2432018-08-02
892 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
893 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
894 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
895 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
896 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
897 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
898 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
899 Dori Gerstenbrein Move and Walk40,2732018-08-21
900 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,2742017-07-29
901 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
902 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
903 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
904 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
905 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
906 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
907 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
908 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
909 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
910 Neo Jokela Aronssons Bil40,3032018-05-01
911 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
912 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
913 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
914 Viggo Pettersson Mamma Annika40,3252018-08-29
915 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
916 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
917 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
918 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
919 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
920 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
921 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
922 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
923 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
924 Johanna Målberg Torestorp Aero40,3632018-02-11
925 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
926 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
927 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
928 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
929 Elsa Hagman Pappas motorsport40,3902018-01-08
930 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
931 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
932 Caroline Sternmarker Börjesson Entreprenad AB40,3982018-07-27
933 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
934 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
935 Erika Olsén Castellum40,4092017-11-21
936 Maria Bensryd Volvo40,4112017-11-01
937 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
938 Faith Combier Sahlin Liseberg40,4212017-10-17
939 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
940 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
941 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
942 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
943 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
944 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
945 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
946 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
947 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
948 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
949 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
950 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
951 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
952 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
953 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
954 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
955 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
956 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
957 Linnea Wåssen Lövaskog40,5322018-05-12
958 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
959 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
960 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
961 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
962 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,5482018-07-12
963 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
964 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
965 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
966 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
967 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
968 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
969 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
970 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
971 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
972 Anna Gunnarsson VG Region40,5732018-04-07
973 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
974 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
975 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
976 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
977 Emma Ziemann Thörnström Kök40,5812017-09-10
978 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
979 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
980 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
981 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
982 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
983 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
984 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
985 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
986 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
987 Rebecca Rogers HR Multisport40,6162018-08-25
988 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
989 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
990 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
991 Jennie Mandini Castellum40,6342017-11-21
992 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
993 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
994 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
995 Elias Kuhlin Bäcken HC40,6472018-09-20
996 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
997 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
998 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
999 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
1000 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
1001 Anna Heed Ludwig betalar40,6592018-08-08
1002 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
1003 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
1004 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
1005 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
1006 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
1007 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
1008 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
1009 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
1010 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
1011 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
1012 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
1013 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
1014 Linda Fyen Pirellie40,6982018-06-03
1015 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
1016 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
1017 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
1018 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
1019 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
1020 Elsa Bergman IGEMS AB40,7102018-08-11
1021 Camilla Samuelsson Formpac40,7122017-09-16
1022 Pernilla Mällbin MTG Gbg40,7172018-02-09
1023 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
1024 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
1025 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
1026 Alexandra Hietanen Volvo40,7402018-02-07
1027 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
1028 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
1029 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
1030 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
1031 Johanna Wiberg Start Communication40,7582017-10-15
1032 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
1033 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
1034 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
1035 Natalie Hartman Sandgrens40,7692018-09-14
1036 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
1037 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
1038 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
1039 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
1040 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
1041 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
1042 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
1043 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
1044 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
1045 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
1046 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
1047 Petra Nyström Stockholm40,8062018-09-01
1048 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
1049 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
1050 Jennie Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB40,8192017-11-12
1051 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
1052 Jenny Glommen Advokaterna i Väst40,8222017-08-12
1053 Hanna Olsson Putsa40,8222017-09-08
1054 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
1055 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
1056 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
1057 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
1058 Sandra Boke Made By Marley40,8352017-08-26
1059 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
1060 Anna Wallquist TTS40,8432018-03-11
1061 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
1062 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
1063 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
1064 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season40,8482017-12-09
1065 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
1066 Anna Melin 140,8502018-08-19
1067 Camilla Hägerström KAESER Kompressorer40,8552018-08-27
1068 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
1069 Louise Nordmark Högsbo Transport40,8602017-10-28
1070 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
1071 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
1072 Sofie Sigfridsson Autoexperten40,8782017-09-23
1073 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
1074 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
1075 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
1076 Joel Agård Särö40,9002018-08-29
1077 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
1078 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
1079 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
1080 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
1081 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
1082 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
1083 Karin Pantic Mysmin40,9122018-05-10
1084 Ulrika Strempel SEB40,9132017-10-20
1085 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
1086 Caroline Karlsson Familjedynamiken40,9182017-10-19
1087 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
1088 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
1089 Agneta Skoglund Baker Hill40,9242018-09-15
1090 Amanda Bondesson Önnereds HK40,9252018-02-14
1091 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
1092 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
1093 Hannah Appelkvist Göteborgs TURN40,9282018-05-08
1094 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
1095 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
1096 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
1097 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
1098 Hugo Lundberg MetroBil40,9412017-08-06
1099 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
1100 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
1101 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
1102 Annie Johansson Veidekke40,9472017-11-22
1103 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
1104 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
1105 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
1106 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
1107 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
1108 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
1109 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
1110 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
1111 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
1112 Kajsa Johansson CURA CAPILLORUM40,9632018-06-16
1113 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
1114 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
1115 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
1116 Pauline Norrhamn Tjörns MF40,9682018-03-03
1117 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
1118 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
1119 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
1120 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
1121 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
1122 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
1123 Maria Persson Wakakuu40,9822017-08-12
1124 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
1125 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
1126 Susanne Sivrup Rosenqvist Ale Racing Stables40,9892018-08-29
1127 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
1128 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
1129 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
1130 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
1131 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
1132 Therese Carlsson Frigus41,0162018-09-01
1133 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
1134 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
1135 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
1136 Amanda Sjönnerhem Astra Zeneca41,0222018-08-11
1137 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
1138 Louise Wintzell IKEA Of Sweden41,0302017-11-13
1139 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
1140 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
1141 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
1142 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
1143 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
1144 Linda Aspvid Team Aspvid41,0402017-10-15
1145 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
1146 Anna Dijhstra Move and Walk41,0442018-08-21
1147 Johanna Bäcksten Torslanda IK41,0462018-06-27
1148 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
1149 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
1150 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
1151 Anna Zivanovic Volvo41,0602018-07-18
1152 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
1153 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
1154 Marie Hagerstrand Beauty And The Best41,0692018-08-05
1155 Sophie Eriksson Fazer41,0702017-12-15
1156 Annie Petersson Motor-Events41,0722017-08-06
1157 Linnea Gyllensvaan MERH41,0742018-04-25
1158 Julia Albinsson Turbojocke41,0762017-10-11
1159 Alexandra Stjernström Costa del home41,0792018-07-22
1160 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
1161 Sophie Alvén Studentconsulting41,0892018-04-19
1162 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
1163 Ida Holm Chalmers41,0932018-06-02
1164 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
1165 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
1166 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
1167 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
1168 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
1169 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
1170 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
1171 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
1172 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
1173 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
1174 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
1175 Victoria Birath Pagero41,1292018-09-04
1176 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
1177 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
1178 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
1179 Cecila Larsen Wallgren GLTK41,1432018-06-02
1180 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
1181 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
1182 Josefine Christiansson Christiansson Safety41,1542018-06-30
1183 Johanna Eliasson SABB41,1562018-01-13
1184 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
1185 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
1186 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
1187 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
1188 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
1189 Nelly Andersson Caretaker41,1672017-09-17
1190 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
1191 Frida Mossudd Autoliv41,1792018-07-05
1192 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
1193 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
1194 Sofie Düring Super Coachen41,1812017-09-19
1195 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
1196 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
1197 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
1198 Maria Gunnarsson Södra "Kalmar"41,1902018-07-09
1199 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
1200 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
1201 Johanna Gustavsson Pedagogen41,1952018-04-14
1202 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
1203 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
1204 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
1205 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
1206 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
1207 Emelie Andreassen Pappa41,2042017-09-20
1208 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
1209 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
1210 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
1211 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
1212 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
1213 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
1214 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
1215 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
1216 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
1217 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
1218 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
1219 victoria båth östrahamngatan hudvård41,2372017-08-05
1220 Martina Johansson Marstrandyachts41,2372018-04-09
1221 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
1222 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
1223 Jennifer Sundqvist Jeeves41,2412017-09-06
1224 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
1225 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
1226 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
1227 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
1228 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
1229 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
1230 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
1231 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
1232 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
1233 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
1234 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
1235 Henna Hettura Pagero41,2682018-09-04
1236 Maria Forssten Veidekke41,2702017-11-22
1237 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
1238 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
1239 Jeanette Jönsson Avloppsakuten41,2832017-12-28
1240 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
1241 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
1242 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
1243 Kicki Risberg Mig själv41,2892017-07-21
1244 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
1245 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
1246 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
1247 Frida Ivarsson Varbergssjukhus41,2992018-08-05
1248 Louise Pettersson Toröd Entrebrenad41,3002018-09-07
1249 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
1250 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
1251 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
1252 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
1253 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
1254 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
1255 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
1256 Anna Forsberg Ung Företagsamhet Värmland41,3232017-11-05
1257 Lina Gullbrandson Sundsvall41,3302018-05-12
1258 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
1259 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
1260 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
1261 Marlene Boke Made By Marley41,3402018-02-10
1262 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
1263 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
1264 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
1265 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
1266 Anna Bonnevie Bambora41,3502018-07-23
1267 Malin Langton Mandy´s Diner41,3502017-11-08
1268 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
1269 Simone Forsstedt KW Cars41,3532018-06-26
1270 Linda Vannerlund FTV Landvetter41,3602018-01-07
1271 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
1272 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
1273 Emma Lejdstöm ViktorRacing41,3632017-08-05
1274 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
1275 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
1276 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
1277 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
1278 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
1279 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
1280 Fanny Söderlund Linda41,3742018-08-19
1281 Emmelie Adamsson Strömstad Spa41,3762017-12-18
1282 Agnes Högström Dahl Trafikverket41,3762018-05-29
1283 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
1284 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
1285 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
1286 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
1287 Ebba Carstedt SEK41,3912018-07-22
1288 Herman Ryding IFK Friidrott41,3912018-09-20
1289 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
1290 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
1291 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
1292 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
1293 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
1294 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
1295 Malin Bergsten Vasakronan41,4102018-02-28
1296 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
1297 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
1298 Nanna Ruthström Rågården41,4152018-06-02
1299 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
1300 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
1301 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
1302 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
1303 Josefin Holmgren Pagero41,4282018-09-04
1304 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
1305 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
1306 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
1307 Filiph Dock Lindåskolan41,4432018-04-05
1308 Sandra Lövgren Chalmers41,4432018-05-14
1309 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
1310 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
1311 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
1312 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
1313 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
1314 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
1315 JEANETTE Rau ica41,4532017-08-09
1316 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
1317 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
1318 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
1319 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
1320 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
1321 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
1322 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
1323 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
1324 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
1325 Felicia Törnbrink Scanova41,4652018-06-10
1326 Marie Christiansson Christiansson Safety41,4652018-06-30
1327 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
1328 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
1329 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
1330 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
1331 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
1332 Felicia Ekener Barista41,4692017-12-29
1333 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
1334 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
1335 Susanna Salmijärvi Dahlback moljö & bygg AB41,4712018-08-31
1336 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
1337 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
1338 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
1339