Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Alla varvtider

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
2 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
3 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
4 Alexander Lindau FMCK Borås37,3172018-11-26
5 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
6 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
7 Philippe Grange Link & Co37,3902018-11-26
8 Erik Bogren Ericsson AB37,4002018-11-01
9 Christian Nielsen Advania37,4032018-11-26
10 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
11 Niclas Harbig M4 Racing37,4822018-11-05
12 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
13 Fredrik Gross Auto Trim37,5422018-11-05
14 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
15 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
16 Andreas Wikström GB Glass37,6232018-11-05
17 Peter Wiborg Team Wiborg37,6722018-11-02
18 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
19 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
20 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
21 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,8172018-11-25
22 Ture Adetoft West speed racing37,8482018-12-10
23 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
24 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
25 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
26 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
27 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
28 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
29 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
30 Emil Sahl Elli37,9672018-11-04
31 Björn Petterson Hell Bikers37,9712018-11-26
32 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
33 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
34 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
35 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
36 Henrik Eriksson Volvo38,0032018-11-26
37 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
38 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
39 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
40 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
41 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
42 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
43 Olivia Lindegren Gokarting Majorna38,1502018-12-07
44 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
45 Mart Vaher Team Morfar38,1812018-11-14
46 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
47 Mikael Pernheden IAC38,1902018-11-03
48 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
49 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
50 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
51 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
52 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
53 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
54 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
55 Imre Döme Pitlane.se38,3852018-11-17
56 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
57 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
58 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
59 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,4442018-12-01
60 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
61 Oscar Österberg Kullavik38,4542018-11-02
62 William Devletyan Aldardo38,4562018-11-09
63 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
64 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
65 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
66 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
67 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
68 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
69 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
70 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
71 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
72 Bojan Stankic Dragan38,5302018-11-17
73 Jari Jokela aronssonsbil38,5302018-10-28
74 Tony Larsson Aldardo38,5332018-11-09
75 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
76 Jan-Erling Rydquist D538,5382018-11-21
77 Magnus Berglin KartingForFun38,5452018-12-07
78 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
79 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
80 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
81 Dragan Colic IL Recyceling38,5772018-11-09
82 Magnus Petersson IAC38,6002018-11-03
83 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
84 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
85 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
86 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
87 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
88 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
89 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
90 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
91 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
92 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
93 Kim Andersson GS38,7332018-11-01
94 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
95 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
96 Linda Forsberg Göteborgs Universitet38,7522018-10-27
97 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
98 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
99 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
100 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
101 Örjan Karlsson KBK Engineering38,7842018-10-27
102 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
103 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
104 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
105 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
106 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
107 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
108 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
109 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
110 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
111 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
112 Andreas Hagberg Alpklyftan38,8792018-10-29
113 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
114 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
115 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
116 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
117 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
118 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
119 Per-Åke Andersson SVB38,9372018-11-28
120 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
121 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
122 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
123 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
124 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,9592018-11-01
125 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
126 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
127 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
128 Caspar Ummelen Akzonobel38,9902017-09-23
129 Marcus Frogemar IAC Group38,9902018-11-03
130 Alexander Bosson pappa39,0272018-06-18
131 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
132 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
133 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
134 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,3752018-11-26
135 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
136 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
137 Neo Jokela Aronssons Bil39,5132018-10-28
138 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
139 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
140 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg39,6802018-05-11
141 Felicia Holmberg Jitex BK39,7282018-12-10
142 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
143 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
144 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
145 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
146 Henrik Bergstöm Formel 140,0152018-10-08
147 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
148 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
149 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
150 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
151 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
152 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,2892018-11-02
153 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
154 Viggo Pettersson Mamma Annika40,3252018-08-29
155 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
156 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
157 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
158 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
159 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
160 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
161 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
162 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
163 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
164 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
165 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
166 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
167 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
168 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
169 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
170 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
171 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
172 Natalie Ekeroth Swelube40,7222018-10-29
173 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
174 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
175 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
176 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
177 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
178 Joel Agård Särö40,9002018-08-29
179 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
180 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
181 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
182 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
183 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
184 Hugo Lundberg MetroBil40,9412017-08-06
185 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
186 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
187 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
188 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
189 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk41,0282018-12-14
190 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
191 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
192 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
193 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
194 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
195 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
196 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
197 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
198 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
199 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
200 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
201 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
202 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
203 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
204 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
205 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
206 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
207 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
208 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
209 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
210 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
211 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
212 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
213 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
214 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
215 Filiph Dock Lindåskolan41,4432018-04-05
216 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
217 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
218 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
219 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
220 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
221 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
222 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
223 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
224 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
225 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
226 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
227 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
228 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
229 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
230 Alexander Asserfors Toyota41,6362018-12-03
231 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
232 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
233 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
234 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
235 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
236 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
237 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
238 Elias Hagberg Partille HC41,7832018-11-08
239 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
240 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
241 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
242 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
243 Anton Bergelind Antmaster641,8132018-11-28
244 Anton Hyllborn Gokarting41,8242018-03-24
245 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
246 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
247 Adam Rask BIKSS41,8382017-12-22
248 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
249 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
250 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
251 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
252 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,8902017-09-10
253 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
254 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
255 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
256 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
257 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
258 Ludwig Abraham Iseråsskolan41,9152018-09-26
259 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
260 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
261 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
262 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
263 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
264 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
265 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
266 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
267 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
268 William Hultén Röss41,9632018-11-24
269 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
270 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
271 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
272 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
273 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
274 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
275 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
276 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
277 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
278 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
279 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
280 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
281 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
282 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
283 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
284 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
285 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
286 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
287 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
288 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
289 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
290 Thomas Pelster ESG42,1172017-02-14
291 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
292 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
293 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
294 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
295 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
296 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
297 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
298 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
299 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
300 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
301 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
302 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
303 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
304 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
305 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
306 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
307 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
308 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
309 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
310 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
311 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
312 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
313 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
314 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
315 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
316 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
317 Neo Wettergren Wettergren Racing42,3402018-09-29
318 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
319 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
320 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
321 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
322 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
323 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
324 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
325 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
326 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
327 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
328 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
329 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
330 Henry Palsson McLaren/Mercedes42,4482018-11-25
331 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
332 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
333 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
334 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
335 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
336 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
337 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
338 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
339 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
340 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
341 Oskar Dunör Wasa Larm JR42,5012017-12-09
342 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
343 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
344 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
345 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
346 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
347 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
348 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
349 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
350 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
351 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
352 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
353 Kevin Poole Kevins Racing42,5732016-01-24
354 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
355 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
356 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
357 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
358 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
359 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
360 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
361 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
362 Carl Dunör Wasa Larm JR42,6192017-07-29
363 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
364 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
365 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
366 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
367 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
368 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
369 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
370 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
371 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
372 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
373 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
374 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
375 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
376 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
377 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
378 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
379 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
380 Rasmus Asklund Oriola42,6972017-07-29
381 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
382 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
383 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
384 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
385 Rasmus Johnstone ÄFF42,7162018-11-24
386 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
387 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
388 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
389 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
390 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
391 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
392 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
393 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
394 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
395 Isak Sjöberg Hovås-Bildal Hockey42,7452018-08-21
396 Alejandro Poller KVSS42,7462018-11-03
397 Jacob Malcolm Dalaskolan42,7492017-08-03
398 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
399 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
400 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,7842017-07-14
401 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
402 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
403 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
404 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
405 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
406 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
407 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
408 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
409 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,8362018-08-26
410 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
411 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
412 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
413 Alexander Chai Team 1342,8572018-07-07
414 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
415 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
416 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
417 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
418 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
419 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
420 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
421 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
422 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
423 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
424 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
425 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
426 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
427 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
428 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
429 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
430 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
431 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
432 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
433 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
434 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
435 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
436 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
437 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
438 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
439 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
440 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
441 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
442 William Ohlin Mjuk Biltvätt43,0522017-12-20
443 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
444 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
445 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
446 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
447 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
448 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
449 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
450 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
451 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
452 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
453 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
454 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
455 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
456 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
457 Elsa Hagman Pappas motorsport43,0942016-10-16
458 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
459 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
460 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
461 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
462 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
463 Albin Johansson Askims IK43,1352017-11-20
464 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
465 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
466 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
467 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
468 William Morken 3ker43,1672017-06-11
469 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
470 Simon Jensen HMK43,1802017-10-28
471 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
472 Jack Persson Tranemo IF43,2022017-08-19
473 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
474 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
475 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
476 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
477 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
478 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
479 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
480 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
481 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
482 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
483 Linn Bergman HK Aranäs43,2552018-07-11
484 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
485 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
486 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
487 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
488 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
489 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
490 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
491 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
492 Alice Friman team alice43,2902017-07-14
493 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
494 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
495 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
496 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
497 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
498 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
499 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
500 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
501 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
502 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
503 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
504 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
505 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
506 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
507 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
508 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
509 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
510 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
511 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
512 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
513 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
514 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
515 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
516 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
517 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
518 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
519 Love Johansson Hanhals Kings43,4052018-12-01
520 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
521 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
522 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården43,4422018-09-15
523 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
524 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
525 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
526 Rasmus Lanner Chicago Bulls43,4572018-09-08
527 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
528 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
529 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
530 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
531 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
532 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
533 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
534 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
535 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
536 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
537 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
538 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
539 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
540 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
541 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
542 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
543 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
544 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
545 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
546 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
547 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
548 Adam Rask HBIF43,5822017-03-05
549 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
550 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
551 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
552 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
553 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
554 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
555 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
556 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
557 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
558 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
559 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
560 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
561 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
562 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
563 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
564 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
565 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
566 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
567 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
568 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
569 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
570 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
571 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
572 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
573 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
574 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
575 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
576 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
577 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
578 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
579 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
580 Theo Engström Pappa43,7522018-02-13
581 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
582 Tim Svensson VEMS43,7592018-08-30
583 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
584 Alfons Gert Onsala Pirates43,7712018-09-21
585 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
586 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
587 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
588 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
589 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
590 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
591 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
592 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
593 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
594 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
595 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
596 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
597 Hugo Turebo Varla IBK43,8192018-02-16
598 Carl-hugo Krafft Särö IK43,8272018-08-20
599 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
600 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
601 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
602 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
603 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
604 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
605 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
606 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
607 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
608 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
609 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
610 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
611 Joel Innergård Volvo Cars43,8972018-06-09
612 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
613 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
614 Alice Nilsson Tölö43,9072017-04-12
615 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
616 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
617 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
618 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
619 Zackarias Wahlberg GAK43,9292018-12-14
620 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
621 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
622 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
623 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
624 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
625 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
626 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
627 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
628 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
629 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
630 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
631 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
632 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
633 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
634 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
635 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
636 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
637 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
638 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
639 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
640 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
641 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
642 Elissa Baoi DTN Group AB44,2282018-09-30
643 Märta Merenius Sätila44,2382018-04-22
644 Märta Merenius Sätila44,2382018-04-22
645 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
646 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
647 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
648 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
649 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
650 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
651 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
652 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
653 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
654 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
655 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
656 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
657 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11
658 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
659 Alma Adrian Tapajos44,5342018-12-03
660 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
661 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
662 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
663 Rayan Maksoud Shawarma house44,6382018-03-25
664 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
665 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
666 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
667 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
668 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
669 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
670 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
671 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
672 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
673 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
674 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
675 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
676 Alice Friman Team Alice44,9832016-01-16
677 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
678 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
679 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
680 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
681 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
682 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
683 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
684 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
685 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
686 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
687 Elin Larsson Lackarebäckskolan45,3492018-07-09
688 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
689 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
690 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
691 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
692 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
693 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
694 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
695 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
696 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
697 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
698 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
699 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
700 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
701 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
702 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
703 Alida Malmquist Onsala Innebandy45,6372018-03-12
704 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
705 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
706 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
707 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
708 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
709 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
710 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
711 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
712 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
713 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
714 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
715 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
716 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
717 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
718 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
719 Ella Johansson Strömstad HK45,9392018-11-01
720 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
721 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
722 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
723 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
724 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
725 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
726 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
727 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
728 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
729 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
730 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
731 Nanou Jungstrand Tony A:)!46,1412018-12-14
732 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
733 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
734 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
735 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
736 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
737 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
738 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
739 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
740 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
741 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
742 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
743 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
744 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
745 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
746 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
747 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
748 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
749 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
750 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
751 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
752 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
753 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
754 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
755 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
756 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
757 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
758 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
759 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
760 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
761 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
762 Thea Claesson Rollerblades46,8302017-08-09
763 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
764 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
765 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
766 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
767 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
768 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
769 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
770 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
771 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
772 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
773 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
774 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
775 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
776 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
777 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
778 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
779 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
780 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
781 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
782 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
783 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
784 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
785 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
786 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
787 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
788 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
789 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
790 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
791 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
792 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
793 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17