Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 48,500
  • Pojkar 44,500
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Alla varvtider

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Clara Emanuelsson www.clara10.n.nu36,8482015-01-26
3 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
4 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
5 Carla Ronge Honda MC Center37,2642015-02-08
6 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
7 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
8 Erik Bogren Ericsson AB37,3692018-03-07
9 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
10 Christoffer Waern GKM Miata Team37,4662018-05-28
11 Alex Engblom Tjörns MF37,4752018-03-03
12 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4992018-03-26
13 Jan-E Arbin Festis Racing37,5032018-05-28
14 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
15 Christian Nielsen Advania37,5262018-01-29
16 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
17 Fredrik Gross Auto Trim37,5462018-01-29
18 Oscar Freidlitz Dinox3m37,5972018-02-21
19 Alexander Lindau FMCK Borås37,6122017-08-28
20 Daniel Wikström GB Glass37,6142018-05-28
21 Andreas Wikström Gb Glass37,6172018-05-28
22 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
23 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
24 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
25 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
26 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
27 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
28 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,7622017-12-29
29 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
30 Christian Hallgren Vectorized37,7812018-02-26
31 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
32 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
33 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,8102018-05-28
34 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
35 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
36 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
37 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
38 Dragan Kostic BMW37,8282018-06-06
39 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
40 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
41 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
42 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
43 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
44 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
45 Tony Ageskog TA Servic37,8562018-02-26
46 Philippe Grange Goodspeed37,8782018-05-03
47 André Niemann Karin37,8832015-01-26
48 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
49 David Lyckelid Good Solutions37,9092018-04-10
50 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
51 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
52 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
53 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
54 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
55 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
56 Jonny Johansson NTT AB37,9372018-01-27
57 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
58 Niclas Olsson Offseason37,9462017-10-30
59 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
60 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
61 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
62 Niklas Freiman Team Niklas37,9752018-05-28
63 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
64 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
65 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
66 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
67 Fanny Ahlm Axxon Racing37,9962016-09-09
68 Bojan Stankic Dragan37,9992018-05-28
69 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
70 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,0132018-03-24
71 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
72 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
73 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
74 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
75 Tobias Moberg LM Motorsport38,0352018-05-31
76 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
77 Henrik Eriksson Volvo38,0402018-06-06
78 Magdalena Jändel yoni.se38,0482015-01-04
79 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
80 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
81 Viktor Lundgren Ferrari38,0622017-08-10
82 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
83 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
84 Christoffer Pihl Borås MK38,0782017-12-26
85 Elin Tranefors Dickies38,0792017-10-29
86 Edin Behram Velez Mostar38,0882017-08-31
87 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
88 Christian Björsegård Team Skanska38,0992018-02-16
89 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
90 Dragan Colic IL Recyceling38,1152018-05-28
91 Lasse Larsson Larsson Racing38,1212018-02-26
92 Malcolm Lauritzen Mamma38,1212018-05-02
93 Emil Sahl Elli38,1262018-06-20
94 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
95 Johan Amtner H&M38,1312018-02-10
96 Niclas Harbig M4 Racing38,1342017-10-30
97 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
98 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
99 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
100 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
101 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
102 Johan Meissner PoleStar38,1502017-09-06
103 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
104 Claes Petersson Peterssons Racing38,1622018-04-18
105 Michel Ring Bilstudion38,1632017-11-04
106 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
107 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
108 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
109 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
110 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
111 SkoterJocke Sturve SpeedCut Motorsport38,1892017-07-22
112 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
113 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
114 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
115 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,2032018-01-07
116 Mattias Evensson Polestar38,2102018-02-06
117 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
118 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
119 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
120 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
121 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
122 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
123 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
124 Hanna Berthag Tradewell38,2262015-01-04
125 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
126 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
127 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
128 Joakim Lysell Axelsson Marin38,2472018-06-20
129 William Devletyan Aldardo38,2512017-08-28
130 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
131 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
132 Michael Nilsson SVKG38,2572018-02-01
133 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
134 Jari Jokela Aronssons Bil38,2632018-01-08
135 Oskar Hellsten Cevt38,2632017-12-18
136 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
137 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
138 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
139 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
140 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,2752017-10-23
141 Henrik Pihl Försäkringskassan38,2792017-09-06
142 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
143 Magnus Berglin Sorc Racing38,2832018-01-27
144 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
145 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
146 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
147 Julius Borgvind Qvirist38,2912018-04-15
148 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
149 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
150 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
151 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
152 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
153 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
154 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
155 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
156 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
157 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
158 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
159 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,3222018-04-11
160 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
161 Lukas Ahlgren Fetersbergs38,3252018-01-27
162 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
163 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
164 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
165 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
166 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
167 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
168 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
169 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
170 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
171 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
172 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
173 Alex Carlson Werkfahrer38,3482018-05-03
174 Charlotte Haegermark charlotteracing.se38,3502014-11-01
175 FABIAN Jonsson Monaco Racing38,3532018-04-02
176 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
177 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
178 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
179 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
180 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
181 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
182 Christian Sabel Mercedes38,3712018-01-21
183 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
184 Per-Åke Andersson SVB38,3762017-11-01
185 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
186 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
187 Jenny Gustafsson Bogelack AB38,3892015-12-27
188 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,3902017-10-05
189 Robin Magnusson Hulta Racing38,3902018-04-03
190 Will Wright Pursuing Passion38,3912018-06-15
191 Johan Andersson SVB38,3922017-11-08
192 Luna Lindegren Victoria´s secret38,3932018-03-31
193 Georgi Nedev GOTeam Racing38,3972018-05-31
194 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
195 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
196 Nemo Jörgensen Redbull38,4072017-08-09
197 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
198 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
199 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
200 Daniel Nilsson Bil-Nilsson38,4162018-05-04
201 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
202 Axel Hildebrand Lantmännen38,4182017-10-17
203 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
204 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
205 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
206 Jenny Olsén GKRC Team 1338,4262015-08-07
207 Colin Martin 338,4272015-06-29
208 Karl-Johan Hagelin AL Racing38,4292017-10-30
209 Alexander Ehrenström Josef38,4292017-11-04
210 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
211 Farre Khos BVV Bil AB38,4362017-10-23
212 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
213 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
214 Mandis Johansson Team Niklas38,4392015-01-23
215 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
216 andreas roos Audi Göteborg38,4442017-08-31
217 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
218 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
219 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
220 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
221 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
222 Oskar Sporer #23238,4582017-12-29
223 Bojan Pandzic Edin38,4582017-08-31
224 Christian Svensson C.S.I Raceing38,4592017-07-29
225 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
226 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
227 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
228 Simon Billhult Nocco38,4672018-04-07
229 David Lundberg Assbeard38,4692018-02-24
230 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
231 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
232 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
233 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
234 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
235 Johan Stål Bil-Nilsson38,4842018-05-04
236 kenzo bauer max38,4902017-08-10
237 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
238 Andreas Laestander Rejcab AB38,4912017-07-24
239 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
240 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
241 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
242 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
243 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
244 Linnea Helmer Team 1338,5092015-03-12
245 Richard Lundin #danielvarbjuden38,5092018-05-31
246 Tommy Axelsson Audi Göteborg38,5172017-08-31
247 Per Skårner Intersport38,5182018-04-09
248 Michell Afran Le croissant38,5182018-04-18
249 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
250 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
251 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
252 Daniel Molin danielmolin.se38,5232017-08-19
253 Maria Rohman Puma Racing38,5242015-12-26
254 Robin Andersson Audi Göteborg38,5242017-08-31
255 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
256 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
257 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
258 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
259 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
260 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
261 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
262 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
263 Lars-åke Lyckskär Min Fru38,5372018-03-22
264 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
265 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
266 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
267 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
268 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
269 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
270 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
271 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
272 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
273 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
274 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
275 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
276 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
277 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
278 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
279 Calle Jacobson Klarins Rör38,5692017-08-29
280 Emil Clemensson Hi3G Access38,5692018-04-15
281 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
282 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
283 Timothy Hansson Diveteam38,5742017-08-23
284 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
285 Jonas Berglund Gabbe Limited38,5812017-08-03
286 Andreas Hagberg Alpklyftan38,5822017-09-28
287 Andreas Johansson MacGregor38,5832018-04-25
288 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
289 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
290 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
291 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
292 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
293 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
294 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
295 Calle Arvidsson Audi Göteborg38,5922017-08-31
296 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
297 Marcus Blomgren Blomgren och Eriksson Bygnads Ab38,5972017-08-29
298 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
299 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
300 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
301 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
302 Dan Johansson Flying Fellows38,6042018-03-24
303 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
304 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
305 kenso Bauer Kenso38,6092017-08-03
306 Anders Wikström Mia38,6102017-09-06
307 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
308 Moe Saeed Chalmers Formula Student38,6112018-04-18
309 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,6122018-03-03
310 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
311 Peter Stavered Cevt38,6132017-12-18
312 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
313 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
314 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
315 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
316 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
317 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
318 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
319 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
320 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
321 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
322 Pernilla Stadig Gullack38,6472015-08-08
323 Jacob Jonsson Monaco Racing38,6502017-07-29
324 Mikko Väätäjä Hot-mix / EKC38,6532017-10-11
325 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
326 Jesper Eliasson Alingsås Friidrottsförening38,6562018-03-31
327 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
328 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
329 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
330 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
331 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
332 Linus Lindqvist Nöjesbyrån38,6652018-05-18
333 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
334 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
335 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
336 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
337 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
338 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
339 Tim Sannes Sweep38,6762017-11-04
340 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
341 Sanna Andreasson Gokartcentralen38,6792017-10-13
342 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
343 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
344 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
345 Nathalie Nyman ViktorRacing38,6872017-08-07
346 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
347 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
348 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
349 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
350 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
351 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
352 Daniel Eklund Getängs38,6922018-01-27
353 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
354 Alicia Carmström Colorex38,6962017-07-09
355 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
356 Linus Björkman Pappa betalar38,6982018-05-01
357 Simon Assadi SSC38,7002017-10-21
358 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
359 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
360 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
361 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
362 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
363 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
364 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
365 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
366 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
367 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
368 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
369 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
370 Christian Aspvid Team Aspvid38,7142017-10-15
371 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
372 Torbjörn Svensson Cramo38,7152017-11-15
373 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
374 Gustav Dahl Audi GBG38,7162018-03-22
375 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus38,7172015-06-15
376 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
377 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
378 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
379 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
380 Oscar Österberg Särö IK38,7252018-01-21
381 Kevin Finstad H&M38,7292018-02-10
382 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
383 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
384 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
385 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
386 Lukas Illigmann Team Dad Money38,7372017-08-24
387 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
388 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
389 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
390 Ola Håkansson Fast Enginering38,7392017-07-24
391 Benjamin Karnik KHS38,7392018-02-25
392 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
393 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
394 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
395 Daniel Persson ISAB RÖRINFODRING38,7462018-05-05
396 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
397 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
398 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
399 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
400 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
401 Scott Mårtensson Linde38,7522017-10-12
402 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
403 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
404 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
405 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
406 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
407 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
408 Henrik Fries PoleStar38,7642017-09-06
409 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
410 Julius Vahlen SAM AB38,7672017-10-13
411 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
412 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
413 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
414 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
415 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
416 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
417 Jimmy Bengtsson Svensex AB38,7762018-05-05
418 Richard Tellberger Lönns Truckar38,7772017-08-18
419 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
420 Tommy Majuri Min Svensexa38,7782018-03-10
421 Fredrik Klintbäck Autolounge38,7792018-02-06
422 Daniel Thomsen Spindeln Ivan38,7812018-04-07
423 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
424 Fabian Lindfjord Spakillarna38,7842017-08-20
425 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
426 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
427 Erik Stensson Klarins Rör38,7872017-08-29
428 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
429 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
430 Anna Zielinska Jotun38,7952015-02-09
431 Michael Kallies värmekällan38,7952017-10-01
432 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
433 Roger Gustafsson Riboverken RZ Gruppen38,7962017-10-06
434 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
435 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
436 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
437 Salko Huseinovic Type-R38,7992017-08-21
438 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
439 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
440 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
441 Patrik Andersson SVB38,8022017-11-29
442 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
443 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
444 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
445 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
446 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
447 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
448 Houd Nasir Volvo PV38,8132018-05-31
449 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
450 William Rhedin Ferrari38,8172018-02-25
451 Kevin Batti Duva38,8182017-08-19
452 Bill Fredriksson Ryckt slang38,8192018-04-07
453 Philip Johansson Pålaliden38,8192018-04-10
454 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
455 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
456 Ludvig Bernhardsson PM Noric38,8232018-05-30
457 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
458 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
459 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
460 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
461 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
462 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
463 Lucas Akyol Nordic Auto38,8272017-10-07
464 Christoffer Johansson Betolio38,8272017-10-08
465 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
466 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
467 Mikael Andersson Honda Power38,8292017-12-16
468 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
469 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
470 Johan Lindfjord Johnkarate38,8312017-08-20
471 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
472 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
473 Björn Hall Rydboholmsgaraget38,8352018-04-07
474 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
475 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
476 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
477 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
478 Robert Magnusson Z38,8422017-08-06
479 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
480 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
481 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
482 Alexander Inkerö Kode IF38,8442018-06-16
483 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
484 Mats Björkman Team 1338,8462018-05-01
485 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
486 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
487 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
488 Carl Sandberg Volvo Cars Vdyn Cae38,8522017-12-18
489 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
490 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
491 Tommy Olofsson Nevs38,8552017-12-18
492 Christoffer Syldervik Mack forum38,8562018-04-21
493 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
494 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
495 Tommy Pettersson Petterssons Robotklippare AB38,8572018-02-02
496 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
497 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
498 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
499 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
500 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
501 Pontus Kristensson Lantmännen Aspen38,8622017-10-17
502 Johan Lagerlöf Liv38,8622017-10-29
503 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
504 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
505 Peter Ovner MTG Racing38,8662017-11-11
506 Masayasu Ieda Syncromatic38,8662018-03-10
507 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
508 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
509 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
510 Karl Schiller Vätterleden38,8682017-08-09
511 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
512 Jerry Jansson Kullings frakt38,8702017-09-15
513 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
514 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
515 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
516 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
517 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
518 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
519 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
520 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
521 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
522 Lennart Jalling Saab38,8802017-09-23
523 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
524 Jakob Andersson SVB38,8822017-10-11
525 Johannes Viktorsson Supra38,8822018-04-07
526 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
527 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
528 Fredrik Rumin Autolounge38,8832018-02-06
529 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
530 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
531 Marcus Thuresson Carlssons El och Jakt38,8852018-02-10
532 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
533 Viktor Rann Erikson Rann38,8862018-03-30
534 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
535 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
536 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
537 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
538 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
539 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
540 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
541 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
542 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
543 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
544 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
545 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
546 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
547 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
548 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
549 Noah Björk Lextorp IF38,8972018-02-17
550 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
551 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
552 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
553 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
554 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
555 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
556 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
557 Jonas Andersson Servicekontoret38,9012018-04-07
558 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
559 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
560 Zacharias Ingerström Formel K38,9042017-07-26
561 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
562 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
563 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
564 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
565 Johannes Haddad jonitomas38,9062017-08-16
566 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,9072018-03-17
567 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
568 Emil Green Desab38,9072018-02-03
569 Asmir Klica ACEE38,9082017-10-08
570 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
571 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
572 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
573 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
574 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
575 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
576 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
577 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
578 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
579 Santino Domini HL38,9162015-08-10
580 Ture Adetoft west speed racing38,9162017-10-22
581 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
582 Oscar Boström Incerno38,9202017-10-27
583 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
584 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
585 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
586 Sandra Ström Dna Medic38,9252015-01-31
587 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
588 Michael Ring  38,9282014-10-18
589 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
590 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
591 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
592 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
593 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
594 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
595 Thomas Henriksson Volvo38,9322017-10-07
596 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
597 Nicklas Enqvist Convini38,9382017-12-02
598 Peder Strömberg KVD Bil38,9382018-05-16
599 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
600 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
601 Victor Ström Metalshake38,9432017-10-30
602 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
603 Kristian Andersson JK38,9432017-07-21
604 Melanie Lindblom CC mark38,9472015-01-26
605 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
606 Håkan Olausson Motor Events38,9482018-03-04
607 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
608 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
609 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
610 Niclas Arlycke Sisjöns bygg38,9512017-07-29
611 Patrik Marklund Volvo Cars38,9522018-03-03
612 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
613 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
614 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
615 Martin Broberg Audi Göteborg38,9542017-08-31
616 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
617 Nima Forooghi Car care38,9562017-10-07
618 William Börjesson Frölunda Indians38,9572017-11-01
619 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
620 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
621 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
622 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
623 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
624 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
625 Jonas Enqvist Convini38,9602017-12-02
626 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
627 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
628 Bengt Agård Särö38,9642018-06-18
629 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
630 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
631 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
632 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
633 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
634 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
635 Daniel Meier Redbull38,9702018-02-18
636 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
637 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
638 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
639 Alexander Austad RR Bygg38,9702018-06-09
640 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
641 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
642 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
643 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
644 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
645 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
646 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
647 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
648 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
649 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
650 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
651 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
652 Kristoffer Dahlström KVD Bil38,9772018-05-16
653 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
654 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
655 Urban Gustafsson Simpelt AB38,9802017-12-29
656 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
657 Pontus Petersson INTERSPORT38,9812018-04-09
658 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
659 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
660 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
661 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
662 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
663 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
664 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
665 Johan Van Viegen Atea38,9882017-07-25
666 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
667 Mats Petersson mats38,9892017-07-22
668 Caspar Ummelen Akzonobel38,9902017-09-23
669 Tom Johansson Ryckt slang38,9902018-04-07
670 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
671 Filip Ternbon Simon Ryfors38,9922017-11-09
672 Mathias Osten Din bil Sisjön38,9922018-05-12
673 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
674 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
675 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
676 Niklas Billing Mamma&Pappa38,9952017-11-04
677 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
678 Christian Magnusson Scanditron38,9972018-04-07
679 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
680 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
681 Jesper Lindberg Kullings frakt38,9982017-09-15
682 Mikael Jansson Rothman Motorsport38,9982018-06-14
683 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
684 Alexander Bosson pappa39,0272018-06-18
685 Emma Larsson Grönnäs Auto Service39,1122015-06-21
686 Gabriella Näslund Malevikskolan39,1332015-08-09
687 Jasmine Kirkbi Lantmännen Aspen39,1342017-10-17
688 Wilmer Wallenstam West Speed Racing39,1872017-08-16
689 Stintan Wahlström PFF BYGG39,1892015-02-08
690 Felicia Holmberg Jitex BK39,1892017-06-19
691 Ella Benje Ella Benje Racing39,2102018-05-16
692 Elisabeth Svensson Åhlens39,2162015-01-29
693 Jessica Bach Modul-System39,2482014-12-04
694 Tezz Hammarén Pappa39,2612018-05-16
695 Jessica Lind Svensk logistikpartner39,2672014-11-22
696 Linda Forsberg Göteborgs Universitet39,2822018-06-17
697 Erik Björlin Trafikverket39,2902018-06-20
698 Tove Nordberg Turbojocke39,2912017-03-01
699 Elli Lidén Filip39,2912015-08-17
700 Christiane Ilgenfritz SKF39,3072018-01-24
701 Tina Nordén Kerstin39,3212016-02-21
702 Amanda Rosqvist Gokartcity.se39,3492015-10-05
703 Matilda Lanner Karl R:)39,3502017-08-15
704 Kim Sjögren Badteknik AB39,3772014-08-31
705 Malin Bergman ICA Landvettter39,4052014-11-26
706 Ronja Lundberg Pappa Racing39,4562015-01-05
707 Jenny Hulander Viktorssons Billackering Borås39,4702014-12-06
708 Sara Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,4822016-06-02
709 Pernilla Nyström Volvo Cupen39,4932017-10-13
710 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst39,5082015-08-22
711 Agnes Carlson Carlsons Garage39,5152018-03-31
712 Emelie Ekholm Nintendo39,5242017-01-15
713 Johanna Ljunggren Ica Haga39,5282014-09-16
714 Nicole Diener Intenso Säljpoolen39,5282017-06-21
715 Hannah Ekholm Nintendo39,5332016-01-10
716 Linda Andersson Parmab39,5392015-06-21
717 Sandra Elfast Akuma39,5422015-07-09
718 Martina Ivarsson Fit for fight39,5552017-10-27
719 Linnea Dahlbeck Supermario39,5742015-07-26
720 Jenny Blom Eurol39,6002015-01-27
721 Marcus Von Elek McDonalds39,6092018-06-18
722 Loredana ivancov filip39,6202014-11-23
723 Linda Jonasson Berge Consulting39,6222015-01-05
724 Emilia Sofie Friberg Lucky Strike39,6282016-09-12
725 Sandra Jalkelid Glimmingen Motorstadium39,6292016-06-02
726 Laure Le Calve SKF France39,6322018-06-12
727 Jennie Larsson EA System39,6432014-12-05
728 Lina Hultman JLR AB39,6462015-01-05
729 Linn Jendmyr Idealbilar39,6542016-09-17
730 Nelly Wallin Syster Mysan39,6702015-12-27
731 Linnea Pettersson Sjömarkens IF39,6752015-09-30
732 Sara Pettersson Husqvarna39,6762017-12-09
733 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg39,6802018-05-11
734 Anneli Johansson MGC39,6992015-11-13
735 Sofia Carlson Carlssons garage39,7182016-05-22
736 Sally Vanpelt Astra Zeneca39,7352015-11-18
737 Jennie Bergström Piteå Wellness39,7502017-07-17
738 Vera Bosson pappa39,7522017-04-09
739 Caroline Emilsson Nordea Private Banking39,7692016-01-17
740 Frida Forsell Frölunda Däckshop39,7712018-05-18
741 Lina Melin Bad Habit Racing39,7762015-03-14
742 Jannike Johansson Pappa Tony39,7772015-03-08
743 Lotta Emanuelsson Albinsson & Sjöberg39,7882014-11-24
744 Lena Bäcklund almostracing.org39,8062016-06-22
745 Jennifer Östling Lekstorps IF39,8122017-05-21
746 Ellen Gabrielsson Telia Sonera39,8162016-09-09
747 Susanne Probin CNC39,8292015-05-31
748 Nicole Carlsson Per Carlsson AB39,8372015-08-15
749 Madelene Wigbring HPK39,8442016-10-01
750 Marlene Edström SAM AB39,8582017-10-13
751 Emelie Laesker Myself39,8622015-07-31
752 Alma Hjerten OTTO Racing39,8722017-03-18
753 Simon Westergren KBK39,8742017-09-06
754 Kasia Juzinkiewicz Porthälla39,8852015-08-09
755 Emelie Liljered Kungsbacka DFF39,8872017-01-06
756 Anette Hansson Trångalidens Motorklubb39,8932018-05-18
757 Ninn Mosel Awesome39,8942016-11-27
758 Hanna Hermansson Schumacher39,9162015-12-26
759 NATHALIE ANDREASSON MTG39,9162018-03-29
760 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
761 Bitte Singmyr Eklandaskolan39,9362017-10-15
762 Ulrika Ritzen Styrud39,9372015-06-26
763 Julia Eliasson Volvo Cupen39,9392017-10-13
764 Ulrica Nilsson SKF39,9852015-04-13
765 Lena Zeiron Team Zeiron40,0082015-08-02
766 Samantha Söderberg Team 1340,0132015-03-07
767 Zandra Pöyhönen Volvo40,0172017-11-23
768 Ida Nordström Graaf Metalracing.se40,0182015-02-12
769 Tilda Carlberg nolhagaskolan40,0192017-07-16
770 Elin Nilsson Institoris Tuve Volley40,0342015-06-21
771 Jessica Adler Stihl40,0352015-01-24
772 Maria Nilsson Tahult40,0392017-04-16
773 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
774 Jenny Jonasson Gokartcity.se40,0422015-10-05
775 Kahrin Ekholm Nintendo40,0432015-01-04
776 Cissi Larsson Kollanda Grus40,0472015-05-29
777 Lovisa Johansson Ulricehamn40,0482014-11-01
778 Hanna Johansson Audi Göteborg40,0632017-08-31
779 Daniella Eriksson Kullavik Skolan40,0942014-09-04
780 Rebecka Appelkvist Göteborgs TURN40,0942018-05-08
781 Hanna Viberg Av Akuten40,0972016-07-29
782 Anna Påsse GKIK40,1022018-03-10
783 Jeanette Gustafsson Fredrik the PRO40,1032015-06-06
784 Julia Bottolfsen Kirkebygden40,1072016-07-31
785 Anna Eriksson PFI Racing40,1092016-04-17
786 Rebecka Weidemann Santa Maria40,1112015-06-11
787 Alexandra Klarin Donsö40,1212016-01-16
788 Sofia Arvidsson Ica Kvantum Skene40,1252017-03-04
789 Anneli Claesson Veidekke40,1352017-11-22
790 Sofie Relander Stuteri mw40,1392015-01-31
791 Natalie Ekeroth Swelube40,1412017-09-14
792 Elin Störholt Polhem40,1522017-10-30
793 Jessica Malmberg Atria40,1612015-06-10
794 Sandra Andersson Motor-Events40,1692018-03-04
795 Jenny Johansson MPA Göteborg40,1792016-02-01
796 Anna Viriden Astra Zeneca40,1792016-01-17
797 Camilla Karlsson Karlsson Bygg40,1862016-12-16
798 Nikita Verme Go Karting Majorna40,1892018-02-12
799 Anna Eriksson Restaurang Kometen40,1972017-01-15
800 Chanelle Kazemi Red Bull40,2002015-03-21
801 Elina Johansson Ulricehamn40,2012014-11-01
802 Julia Krantz Karl Johan40,2022017-09-22
803 Pernilla Milton Bilstudion40,2182015-10-11
804 Louise Berner Blomgrens skog & Schakt40,2192015-01-02
805 Linn Asplund Länsförsäkringar40,2252016-11-24
806 Sarah Wiberg Petterssons Robotklippare AB40,2392018-02-02
807 Marie Petersson Åsa If40,2402017-12-16
808 Ulrika Örth Dota240,2432016-12-26
809 Tanja Ryberg Nova40,2462015-02-07
810 Martina Verme Go Karting Majorna40,2512015-12-09
811 Dagny Isberg VOLVO40,2512016-01-13
812 Julia Jonsson Nordhemskolan40,2522016-07-16
813 Mimmi Holmén Katrineberg Folkhögskola40,2582015-08-05
814 Sophia Axelsson Kranfors alliansen40,2642015-08-03
815 Liselott Strand ESA40,2692015-05-01
816 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering40,2742017-07-29
817 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
818 Carina Ahlander GTIF40,2752015-12-08
819 Ture Adetoft West Speed Racing40,2762016-11-04
820 Caroline Jansson Svedbergs40,2772015-09-12
821 Emma Frick Midnight meet40,2912015-08-03
822 Jennifer Johansson Skanska40,2942015-01-24
823 Sofie Torp Odd Molly40,2962016-09-18
824 Anneli Josefsson Vendesi40,2982014-09-20
825 Carolina Molse Curago40,3022017-06-14
826 Neo Jokela Aronssons Bil40,3032018-05-01
827 Sophie Olausson Poole40,3042015-12-13
828 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
829 Jenny Svensson S-Blommor40,3232014-10-02
830 Sussi Ottosson Pama El40,3312015-08-15
831 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
832 Natalie Hjertberg Bohus Skolan40,3332016-08-21
833 Helena Isaksson hc invest40,3362014-09-01
834 Eva Schödin Lotus Santé40,3392016-01-10
835 Marlene Gustafsson PVC40,3462015-06-06
836 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
837 Alexandra Breiter Påvelundskolan40,3552015-01-05
838 Alexandra Östling ViktorRacing40,3562017-07-02
839 Johanna Målberg Torestorp Aero40,3632018-02-11
840 Louise Andersson Team Bigmaff40,3672014-12-23
841 Evelyn Gustavsson SIS40,3712015-02-21
842 Allie Björk LSF Bil & Motor40,3842015-10-23
843 Annelie Ahlqvist Bad Habit Racing40,3852015-03-14
844 Elsa Hagman Pappas motorsport40,3902018-01-08
845 Sanna Lindström Falbyggden40,3932016-03-28
846 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
847 Hanna Öberg Forssén Öberg40,4002015-02-22
848 Ida Wretling Hans Wretling Foto40,4032015-08-10
849 Alvin Säwström Farsan40,4032018-05-28
850 Erika Olsén Castellum40,4092017-11-21
851 Maria Bensryd Volvo40,4112017-11-01
852 Monica Brofors Hogia40,4132015-11-07
853 Faith Combier Sahlin Liseberg40,4212017-10-17
854 Linn Dahlberg Alexander40,4212015-02-14
855 Karin Bjerhem Santa Maria40,4232015-06-11
856 Lotta Sundell Lotta Sundell Perrformance Support40,4252015-03-14
857 Lisa Särnbratt essiq40,4302015-11-25
858 Vivianne Sutt VGT40,4322014-10-25
859 Emelie Carlsson Nintendo40,4332016-08-13
860 Sigrid Loopstra Preben40,4572017-06-25
861 Malin Noren GCO40,4642016-08-17
862 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
863 Cornelia Devletyan ICA Focus40,4842016-01-02
864 Charlotte Sporer Jonny boy40,4862016-02-02
865 Madeleine Sundbom Madde gokart40,4892016-07-05
866 Caroline Joelsson Mxcarro40,4902015-10-08
867 Jenny Wennerberg Xvivo40,4982016-06-16
868 Maria Rydbeck Santa Maria40,5062014-12-17
869 Johanna Molen Tomo Teknik40,5122014-12-08
870 Sanna Lundmark Kågedalens AIF40,5132015-12-27
871 Lotta Sundberg Christian Berner AB40,5142015-03-23
872 Linnea Wåssen Lövaskog40,5322018-05-12
873 Titti Österlund Philip Racing40,5332016-07-23
874 Jasmine Stezelow Sector Alarm40,5342015-09-18
875 Helena Tollén Studiegrupp 2.040,5362015-03-21
876 Jill Reeve Medical Beauty Clinik40,5362015-07-10
877 Annsofi Forssén Göteborgs Energi40,5542015-05-07
878 Hannah Over AstraZeneca40,5552014-11-12
879 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
880 Victoria Larsson Vildvittras MC40,5622017-04-29
881 Hedvig Larsson Sigur40,5652017-02-24
882 Johanna Maxsom Max40,5652015-11-21
883 Linda Karlsson svensk logistikpartner40,5672014-11-22
884 Therese Stålheim Klosterängens Förskola40,5682015-05-09
885 Linn Axel-Nilsson Karlsson Elieko40,5722014-10-19
886 Anna Gunnarsson VG Region40,5732018-04-07
887 Elin Berntsson Ågren40,5742015-10-05
888 Vera Karlsson Sigur40,5762015-01-31
889 Malin Bengtsson MX Ivarsson40,5772016-01-10
890 Josefine Persson Polhem40,5802014-11-02
891 Emma Ziemann Thörnström Kök40,5812017-09-10
892 Anna Pernestam lisas födelsedag40,5842015-11-21
893 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,5912017-01-25
894 Ida Lindell Sinntorpskolan40,5932017-07-02
895 Amanda Celec Danjel Celec Bygg40,5932016-05-26
896 Marie Skoglund Kungstens Plattsättning40,6022016-01-04
897 Malin Karlzen IP-only40,6102015-10-21
898 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
899 Jessica Kjellgren Svenska målarförbundet40,6102014-10-31
900 Cornelia Degerman Ragnar Johanssons Måleri AB40,6132015-12-19
901 Emma Liljebladh Skobutiken40,6192014-11-16
902 Carin Larsson Volvo Lastvagnar40,6262016-08-21
903 Charlotta Lundh Linas Möhippa40,6272014-09-13
904 Olivia Hagbrand Unibody40,6272015-01-24
905 Jennie Mandini Castellum40,6342017-11-21
906 Emmi Karbonen Norpi fritidsgård40,6352015-01-19
907 Sara Larsson Team Sigge40,6422015-05-02
908 Lena Riedel Sweco Rail40,6472014-10-08
909 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
910 Malin Berntsson Real Service40,6532015-03-03
911 Åse Magnusson PRC40,6562015-03-14
912 Helen Blässar Jenny´s Möhippa -1740,6572017-05-06
913 Naomi Andersson Stena Line40,6592014-10-05
914 Ulrika Hedenskog Axel Larsson Maskinaffär AB40,6672015-07-21
915 Lina Nyberg Cowi40,6682017-01-30
916 Hanna Blomgren Blomgrens S-kog & Schakt40,6702015-01-02
917 Karin Lindqvist Smith & Nephew40,6722015-03-03
918 Viveca Lindström Paul & Tom40,6752017-06-17
919 Malin Söderlund Blomsterlandet40,6762014-10-02
920 Jessica Arvidsson Ica Kvantum Skene40,6872016-07-02
921 Stefanie Lindh KKKK40,6882014-10-27
922 Elin Moberg Äspäng40,6902015-04-01
923 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
924 Linda Fyen Pirellie40,6982018-06-03
925 Helle Jonsson KKKK40,7022016-08-09
926 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
927 Agnes Bengtsson Polhem40,7062015-11-14
928 Caroline Fridén Tornstaden40,7062015-11-25
929 Jenny Holm Mölndal MS40,7082015-06-16
930 Camilla Samuelsson Formpac40,7122017-09-16
931 Pernilla Mällbin MTG Gbg40,7172018-02-09
932 Lena Munkevik SGI40,7202014-11-16
933 Felicia Andersson ALF40,7242015-01-18
934 Lydia Persson GoKarting Majorna40,7252016-06-03
935 Henrik Bergstöm Formel 140,7262018-06-18
936 Alexandra Hietanen Volvo40,7402018-02-07
937 Emma Gustavsson Peab40,7482015-06-12
938 Felicia Tengberg Lindskrogs Parkering40,7492014-08-19
939 Nina Tjell Förskolelärare40,7502016-01-09
940 Charlotte Forsmark Lundby Åkeri AB40,7552016-05-08
941 Johanna Wiberg Start Communication40,7582017-10-15
942 Ida Stegerval Gilmar toro40,7592017-02-02
943 Emma Lundgren Gamla Långedragsskolan40,7602017-04-01
944 Matilda Nordqvist Fjärås Församling40,7602016-01-02
945 Karin Buscko Auto Haus AB40,7742015-05-30
946 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
947 Jennie Jeffberg Häst40,7812017-03-04
948 Kristina Ljunggren Triathlon40,7832015-11-30
949 Michaela Brasar Millblads Teknik & Service40,7862015-08-08
950 Kerstin Kjellberg Samcom40,7882015-02-09
951 Kristina Björling L.B Atelier40,7982016-01-04
952 Frida Berggren Honda40,7992015-12-05
953 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
954 Katarina Mild Peter Mild Design40,8042016-03-05
955 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services40,8062015-06-22
956 Gunilla Olofsson Volvo40,8062015-08-21
957 Ellen Brenander ÅF40,8082017-03-26
958 Monica Hamsten essiq40,8132015-11-21
959 Jennie Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB40,8192017-11-12
960 Jeanette Feher Campus Roslagen40,8212017-02-25
961 Jenny Glommen Advokaterna i Väst40,8222017-08-12
962 Hanna Olsson Putsa40,8222017-09-08
963 Linnea Molander Vasaskolan40,8232015-12-22
964 Hanna Josefsson Epsilon Byggkonsult AB40,8272017-01-26
965 Josefine Bergholtz Octapharma40,8322015-02-08
966 Emelie Lennartsson Härkila Kläder AB40,8342015-12-28
967 Sandra Boke Made By Marley40,8352017-08-26
968 Charlotte Axelsson Taiga40,8372014-08-19
969 Anna Wallquist TTS40,8432018-03-11
970 Anna Johansson Ulricehamn40,8452014-11-01
971 Sara Earlandsson Matildas Möhippa40,8452015-06-05
972 Alexandra Söderberg Göteborgs DFF40,8462015-09-12
973 Jennie "Jeehyang" Nilson Off Season40,8482017-12-09
974 Sandy Rohman F2 Consulting40,8492015-12-26
975 Åsa Nowotny Nexa40,8582016-12-16
976 Louise Nordmark Högsbo Transport40,8602017-10-28
977 Pauline Andersson Team Gucci40,8632015-08-24
978 Annica Göransson Ola o Annicas Bröllopsdag40,8762015-05-01
979 Sofie Sigfridsson Autoexperten40,8782017-09-23
980 Lovisa Hellström KBM Kvillebäcken40,8872015-12-27
981 Calle Wallerstedt Pappa betalar40,8932017-07-12
982 Tora Jansson Monsun40,8952016-07-30
983 Emelie Nilsson ICA40,8992015-04-07
984 Sandra Carlsson Läkarmottagningen Vasa Viktoria40,9012015-07-16
985 Malin Inge Blomgrens skog & Schakt40,9022015-01-02
986 Mikaela Grubisic Iceman40,9062014-10-12
987 Josefine Petersson Säljpoolen40,9062017-06-21
988 Karin Pantic Mysmin40,9122018-05-10
989 Ulrika Strempel SEB40,9132017-10-20
990 Ingela Nordström Caterpillar Propulsion40,9182017-01-30
991 Caroline Karlsson Familjedynamiken40,9182017-10-19
992 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
993 Emma Rooth Astra Zeneca40,9242015-12-01
994 Amanda Bondesson Önnereds HK40,9252018-02-14
995 Linn Östgårdh Aldardo40,9272016-03-12
996 Karina Gustafsson Lymf Hjälpen40,9282015-08-15
997 Hannah Appelkvist Göteborgs TURN40,9282018-05-08
998 Maria Renman Curago40,9282017-06-14
999 Jonna Mathnell Alingsås40,9292014-12-13
1000 Frida Hedenskog Slätta SK40,9362015-07-21
1001 Malena Helldén Cup 30 års kris40,9372015-09-26
1002 Hugo Lundberg MetroBil40,9412017-08-06
1003 Åsa Håkansson Preem40,9412015-12-03
1004 Monica Potter Enfo Sweden40,9452015-05-28
1005 Therese Larander Hilti40,9462015-12-28
1006 Annie Johansson Veidekke40,9472017-11-22
1007 Ulrika Hettefelt Nordea40,9492015-03-26
1008 Carin Victorin Scandic Rubinen Gbg40,9532015-11-22
1009 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
1010 Andrea Kuleta Gårdstenskolan40,9552015-04-06
1011 Helen Rilbe AK40,9562014-09-30
1012 Frida Aronson HK Transportservice40,9572016-12-16
1013 Emma Hellström Autoliv40,9592016-11-28
1014 Miranda Mikkelsen Markai limited40,9612016-10-23
1015 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
1016 Kajsa Johansson CURA CAPILLORUM40,9632018-06-16
1017 Jenny Habner Tillståndsenheten40,9672015-06-18
1018 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
1019 Emma Sladinovska Backa Fritidsgård40,9682014-12-18
1020 Pauline Norrhamn Tjörns MF40,9682018-03-03
1021 Anett Jakab Volvo40,9702016-11-25
1022 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
1023 Malin Karlsson Crossfit Kungälv40,9712015-12-30
1024 Ulrica Celec CL kakel & bygg AB40,9812016-05-26
1025 Victoria Rice Team Bigmaff40,9812014-12-23
1026 Sandra Aldell Aldell Visual Arts40,9812017-05-12
1027 Maria Persson Wakakuu40,9822017-08-12
1028 Eva Lind Grennfelt Preem40,9832015-12-03
1029 Lina Malm JM AB40,9872015-05-21
1030 Jennie Hagberg SATS Kompassen40,9912016-08-26
1031 Annika Björkqvist Peab40,9932014-10-26
1032 Christina Nicolaou Nike Gokarting41,0012016-01-18
1033 Karin Hayling Mingel41,0042015-05-03
1034 Malin Collin Track Team Sweden41,0112014-12-11
1035 Jenny Andersson Granquist Suicide Records41,0172016-07-28
1036 Frida Levenby Äspäng41,0182015-04-01
1037 Lisa Eneroth Volvo41,0192015-06-10
1038 Tova McCartney Värmespecialisten41,0272016-01-11
1039 Louise Wintzell IKEA Of Sweden41,0302017-11-13
1040 Sanne Hedbjörk Tuttan41,0312015-06-21
1041 Emilia Benjaminsson BFKK41,0322015-09-03
1042 Elli Lindskog Systrarna Lindskog41,0342015-04-11
1043 Gabriella Rogivue Gabbi41,0392017-01-03
1044 Thea Bengtsson Glimstedt41,0402016-02-01
1045 Linda Aspvid Team Aspvid41,0402017-10-15
1046 Nathalie Hurtig Volkswagen41,0432016-07-20
1047 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
1048 Hanna Dotevall Doteägg41,0542016-08-24
1049 Helena Thor Red Bull41,0562015-01-06
1050 Jessica Axe´n Borealis41,0622014-10-18
1051 Karin Blad Linas Möhippa41,0662014-09-13
1052 Sophie Eriksson Fazer41,0702017-12-15
1053 Annie Petersson Motor-Events41,0722017-08-06
1054 Linnea Gyllensvaan MERH41,0742018-04-25
1055 Julia Albinsson Turbojocke41,0762017-10-11
1056 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
1057 Sophie Alvén Studentconsulting41,0892018-04-19
1058 Matylda Kubic Autoconversion41,0932016-07-02
1059 Ida Holm Chalmers41,0932018-06-02
1060 Isabella Rosenquist If Göta41,0952014-12-23
1061 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
1062 Erla Sara Svavarsdóttir COWI41,0972016-09-30
1063 Jessica Wright Wrap Studio41,1012016-10-19
1064 Anna Vesterlund onsdagsmiddagen41,1032015-08-15
1065 Cindy Darrell ASAP41,1072014-12-28
1066 Joel Agård Särö41,1162018-06-18
1067 Karin Vesterlund GSL41,1212015-06-17
1068 Elise Wright Wrap Studio41,1222018-06-18
1069 Emelie Nitenberg Grillhouse41,1242015-01-12
1070 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
1071 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
1072 Anette Johansson Trångaliden MK41,1322016-10-02
1073 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
1074 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
1075 Cecila Larsen Wallgren GLTK41,1432018-06-02
1076 Sofia Ahlström Kvarnhjulet41,1442014-11-05
1077 Jeanette Johansson Chris Cappucchino41,1502015-09-30
1078 Johanna Eliasson SABB41,1562018-01-13
1079 Ida Edgren Länsstyrelsen41,1602015-06-15
1080 Tina Johnsson Advisory41,1622016-06-30
1081 Liza Ernfors Lyckans Gård41,1632015-02-09
1082 Ylva Örnkloo Gothia Towers41,1652015-06-16
1083 Marielle Hofström GSL41,1652015-06-17
1084 Nelly Andersson Caretaker41,1672017-09-17
1085 Linn Bark Ted & Teresa41,1712016-10-23
1086 Ingrid Engström Yamaha41,1802015-07-30
1087 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
1088 Sofie Düring Super Coachen41,1812017-09-19
1089 Elin Mauritz Socionomer utan gränser41,1832017-03-04
1090 Jessica Karlsson Hemsjö IF41,1862015-05-02
1091 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
1092 Elina Andreasson Ted & Teresa41,1922016-10-23
1093 Camilla Knutsson Limmets speed factoriy41,1952014-09-23
1094 Johanna Gustavsson Pedagogen41,1952018-04-14
1095 Sandra Paulsson Ted & Teresa41,1972016-10-23
1096 Karin Falkham Hornbach (bäst))41,1982016-05-28
1097 Minna Danielsson mat.se41,2002016-09-16
1098 Eleanor Callander Billdals Ridklubb41,2002015-08-08
1099 Madelene Andersson Xvivo41,2032016-06-16
1100 Emelie Andreassen Pappa41,2042017-09-20
1101 Emilia Cleverdon Sea Monkey41,2092016-10-09
1102 Petra Frennås Team Nordsec41,2092016-11-05
1103 Sara Wahlgren Mäklarfirman Kontrakta41,2122015-07-10
1104 Annika Wedberg Säljpoolen41,2132017-06-21
1105 Linda Tilly Kollanda Grus41,2172015-05-29
1106 Habee Folami Santa Maria41,2252014-11-06
1107 Linda Gaerdbeck ISP Sport och Marketing41,2252015-11-05
1108 Ann-Louise Lindell En polare41,2262017-07-02
1109 Jenny Berglund Abilia AB41,2282016-08-18
1110 Louise Petersson Nike41,2282017-04-20
1111 Anna Norinder Volvo41,2332015-05-31
1112 victoria båth östrahamngatan hudvård41,2372017-08-05
1113 Martina Johansson Marstrandyachts41,2372018-04-09
1114 Karin Berg FH Bertling41,2412014-10-01
1115 Rachel Callander Brottkärrs Tennis41,2412015-08-08
1116 Jennifer Sundqvist Jeeves41,2412017-09-06
1117 Ingrid Söderström Möhippa41,2442015-04-25
1118 Susanne Rosbecker Condesign41,2452014-12-29
1119 Lotten Rosvall Ica Supermarket Kärra41,2472014-10-17
1120 Ester Fardell Easyfairs41,2502016-02-18
1121 Elin Gustafsson Knauf Insulation41,2522016-11-02
1122 Maria Nilsson Telavox41,2542015-11-12
1123 Helen Karlsson MT Bilrekond41,2562015-07-23
1124 Annelie Habib Easyfairs41,2562016-02-18
1125 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
1126 Johanna Matsfelt Chalmers41,2632017-01-25
1127 Karoline Wallgren M och p41,2652016-07-16
1128 Maria Forssten Veidekke41,2702017-11-22
1129 Emma Blomén Giab41,2792015-01-23
1130 Bitten Kloby Stefan41,2802014-08-24
1131 Jeanette Jönsson Avloppsakuten41,2832017-12-28
1132 Cornelia Joängen Jansson & Norin41,2852015-11-28
1133 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
1134 Sandra Svanström Ativo Finans41,2872017-06-09
1135 Kicki Risberg Mig själv41,2892017-07-21
1136 Miranda Aldebjer Bjurfors41,2942016-12-28
1137 Nanette Slättman Skolsköterska41,2982015-04-11
1138 Jennifer Westergren Farmor41,2982017-07-13
1139 Yvonne Johansson Team Nordsec41,3012016-11-05
1140 Alexandra Liljeqvist Stora höga skolan41,3072015-02-10
1141 Maria Alfredsson Vendesi41,3072014-09-20
1142 Nathalie Olaussen Torslanda IK41,3092015-02-28
1143 Gabriella Röckner Lloyd´s Register Emea Filial Sverige41,3152015-08-20
1144 Ebba Hilmarch Svenska Bad AB41,3162016-01-11
1145 Tova Backinger Mölndals Stad41,3212015-02-15
1146 Anna Forsberg Ung Företagsamhet Värmland41,3232017-11-05
1147 Lina Gullbrandson Sundsvall41,3302018-05-12
1148 Lena Hägg HTH41,3332015-10-11
1149 Carolina Lopez Holländer Malevik skola41,3352016-11-18
1150 Eva-Lena Målberg Curago41,3382017-06-14
1151 Marlene Boke Made By Marley41,3402018-02-10
1152 Lisa Åsehäll Syversen Meltwater41,3412016-12-14
1153 Madelene Robinson-Geere Ekman & Co41,3412017-05-16
1154 Anja Gölz Helmut41,3432015-11-14
1155 Emma Andersson Nintendo41,3442015-01-18
1156 Malin Langton Mandy´s Diner41,3502017-11-08
1157 Kristina Roos-Rydell Astra Zeneca41,3522015-12-01
1158 Linda Vannerlund FTV Landvetter41,3602018-01-07
1159 Linda Wikström Ludvika41,3622015-06-13
1160 Malin Parsa Götaplatsgruppen41,3632016-10-02
1161 Emma Lejdstöm ViktorRacing41,3632017-08-05
1162 Marit Hjort Region Gävleborg41,3642015-08-09
1163 Sofia Nordfeldt GSL41,3682015-06-17
1164 Kristina Nyström Stena Line41,3692016-10-18
1165 Emma Hellberg Mjuk Biltvätt41,3702014-12-06
1166 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
1167 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
1168 Emmelie Adamsson Strömstad Spa41,3762017-12-18
1169 Agnes Högström Dahl Trafikverket41,3762018-05-29
1170 Tanja Malmqvist Björndammens BK41,3802015-07-19
1171 Jenny Ahlning Willys41,3832015-01-28
1172 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
1173 Melanie Bekil Team Borås41,3842015-03-31
1174 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
1175 Annika Christesson Santa Maria41,4012015-06-11
1176 Emelie Sköldberg Pappa41,4022016-01-15
1177 Elin Wiman Radar Arkitektur41,4062014-10-01
1178 Åsa Fors Team Lerum BC41,4102015-07-18
1179 Malin Bergsten Vasakronan41,4102018-02-28
1180 Amanda Trönqvist Philip Karlsson41,4132015-06-28
1181 Nanna Ruthström Rågården41,4152018-06-02
1182 Tova Gullberg Öijareds islandshästar41,4202014-11-21
1183 Ammi Olsson philip41,4212015-01-31
1184 Therese Eriksson Gothia towers41,4232016-05-28
1185 Emma Antelme Blizzard41,4252017-06-10
1186 Katarina Elfverson Idrott & förening förvaltningen41,4342015-02-19
1187 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
1188 Anna Kjellgren Mormor41,4402016-05-20
1189 Filiph Dock Lindåskolan41,4432018-04-05
1190 Sandra Lövgren Chalmers41,4432018-05-14
1191 Charlotte Eklund RL41,4442015-08-20
1192 Jennie Norling Telia Sonera41,4452015-05-05
1193 Lisa Töpel Linas Möhippa41,4462014-09-13
1194 Alexandra Olausson Sigur41,4482016-12-21
1195 Moa Bresky TUGG41,4502015-03-02
1196 Anna-Karin Andersson Cpac41,4532014-10-17
1197 JEANETTE Rau ica41,4532017-08-09
1198 Jeanette Rau Kvik Kök Kungsbacka41,4542016-08-13
1199 Karin Efraimsson Bergsjön41,4562015-08-02
1200 Marielle Cocozza Stena Line41,4562014-08-29
1201 Anna Zivanovic Volvo TB41,4572016-07-26
1202 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
1203 Esmeralda Emmoth Sjögärde Golfclub41,4602014-10-29
1204 Hanna Isaksson Play Vodka41,4632016-07-04
1205 Agneta Malmcrona Volvo trucks41,4642014-12-12
1206 Felicia werthwein Imtech41,4652015-02-14
1207 Felicia Törnbrink Scanova41,4652018-06-10
1208 Gaell Mayer AstraZeneca41,4672014-11-12
1209 Linn Burman Guldhedens IK41,4672016-11-19
1210 Elisabeth Forsberg Scatola41,4682016-07-15
1211 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
1212 Johanna Björkroth Sloth Ventilation41,4682017-07-02
1213 Felicia Ekener Barista41,4692017-12-29
1214 Hanna Wackfelt Wackfelts Transport41,4702014-09-07
1215 Jennie Gavér Linas Möhippa41,4712014-09-13
1216 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
1217 Carina Willner John player special41,4772016-04-11
1218 Madeleine Falk Sös41,4772016-09-03
1219 Linda-Marie Hannebäck Toolab41,4772017-03-04
1220 Linnea Andersson Condecco41,4832015-05-19
1221 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
1222 Erica Wärja Sahlgrenska41,4862017-08-12
1223 Linda Nilsson Rica Engineering41,4872015-06-14
1224 Emma Håkansson Söndagsåkarn41,4922015-08-21
1225 Hanna Fransson Rudebäcks Gymnasiet41,4942014-08-23
1226 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
1227 Clara Liljebladh Skobutiken41,4962014-11-16
1228 Kattis Forslund äldrevården41,4962018-06-16
1229 Ida Lina Konyi Scorett41,4992015-05-19
1230 Anna Jodin Region Halland41,4992015-07-19
1231 Linnea Börjesson Santa Maria41,5052015-06-11
1232 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
1233 Mikaela Lövgren Bose41,5062015-05-11
1234 Eleonor Ryding AHK41,5082017-10-06
1235 Ingrid Fylkesnes Framnes k.vgs41,5122015-07-30
1236 Alice Strängberg Morris41,5142017-04-20
1237 Johanna Lundsrud Thermo Tours41,5162017-06-17
1238 Sofia Hjalmarsson Semcon41,5172017-10-05
1239 Maria Engelin Allingsås Huspaket41,5222015-11-17
1240 Malin Andersson Mölnlycke Health Care41,5222016-08-23
1241 Nathalie Bishop Jeeves41,5222017-09-06
1242 Annelie Bäckman ABM41,5252015-06-25
1243 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
1244 Sofia Holländer Holländer Collection41,5312016-11-01
1245 Ronja samuelsson pinchos41,5322018-01-05
1246 Linnea Wennergren Gococo41,5342015-04-25
1247 Veronica Röös Hexanova41,5342015-06-26
1248 Lotta Nilsson Järnia Järntorget41,5352015-02-04
1249 Gun Lundgren Lundgrens Sverige AB41,5352015-06-10
1250 Marie Friberg Santa Maria41,5432014-12-17
1251 Irene Liljanson Göteborgs Stad41,5432015-05-19
1252 Johanna Nyström Vinge41,5442014-09-18
1253 Lisa Petersson Papyrus41,5442015-04-10
1254 Johanna Norelius Casino Cosmopol41,5472015-03-25
1255 Isabella Resmark Universal Studios41,5482015-01-13
1256 Cilla Lundgren Hålliday MC41,5482015-03-21
1257 Lotta Holm Lindstedt RUAG Space41,5582016-11-02
1258 Tina Fhager Mogul41,5592015-05-27
1259 Malin Löwenborg Sandvik41,5602015-02-16
1260 Ida Nykvist Nordic Service partners41,5642015-09-22
1261 Bea Lindberg PostNord41,5652015-02-26
1262 Karin Lindskog Systrarna Lindskog41,5662015-04-11
1263 Filippa Fagerström Ica41,5662016-08-27
1264 Susanna Johansson MEAB41,5682018-04-21
1265 Lina Adenling SVKG41,5722015-03-30
1266 Rebecca Närhi IKEA Of Sweden41,5732017-11-13
1267 Emma Larsson Victors 20-års Race41,5752014-12-20
1268 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
1269 Emilia Celec CL kakel & bygg AB41,5772016-05-26
1270 Elin Oljelund Team Elin41,5802015-02-21
1271 Hanna Johansson Adisa AB41,5842017-07-11
1272 Linda Pärlesten Ingram Micro Mobility41,5872014-11-07
1273 Iman Faily BigMac41,5872017-09-22
1274 Camilla Haastrup-nielsen McKinsey41,5872017-11-20
1275 Cissi Andreason Lutze Conveying41,5972016-10-21
1276 Linnea Osbeck XL Bygg41,5972017-08-12
1277 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
1278 Linda Sjögren Moodhouse Interiör41,6002015-06-17
1279 Anne Thörnström Thörnström Kök41,6002017-09-10
1280 Susanne Hansson Bluewin41,6012017-07-29
1281 Pernilla Elfström Luxurious Lashes41,6022016-05-06
1282 Johanna Östling Park Lane41,6022015-12-14
1283 Hanna Ryberg Glöstorpskolan41,6042016-02-01
1284 Elin Lannsjö Vaggeryds chark41,6042017-01-14
1285 Emilia Benjaminsson VFKK41,6072014-11-16
1286 Kristina Lukes Santa Maria41,6112017-05-06
1287 Fredrika Walters Concordia Maritime41,6132015-03-02
1288 Isabell Antonsson Kollanda Grus41,6132015-05-29
1289 Emma Hanson LR41,6152015-08-20
1290 Olivia Mugelli KICAB41,6182016-03-31
1291 Hanna Olin Jeeves41,6182017-09-06
1292 Ella Linden www.nouw.com/ellamariagizmo41,6222017-08-19
1293 Maria Olofsson Lämmeltåget41,6232014-12-27
1294 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
1295 Monika Depta  41,6232015-06-07
1296 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
1297 Anna Aronsson Fisk i dag41,6302014-08-22
1298 Emilia Wangeskog Wangeskogs svets o smide41,6302017-12-17
1299 Gunilla Boström Volvo41,6312016-09-10
1300 Jessica Fernström RÖSS41,6332014-11-22
1301 Martina Reinnertsen Ica nära rävekärr41,6342015-02-21
1302 Agnes Hillman Samskolan41,6352015-08-23
1303 Annika Malmgren Drottning Silvias Barnsjukhus41,6392018-04-04
1304 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
1305 Susanne Gustafsson UK Sailmakers41,6432014-12-21
1306 Cecilia Henriksson KTH41,6432015-04-25
1307 Camilla Andreasson Nivea41,6462015-05-26
1308 Katrin Persson Team Mikael41,6492015-05-02
1309 Amelie Olsen Team Pappa41,6502018-02-17
1310 Fillipa Hermansson Farmor Mimmi41,6582015-01-31
1311 Jennie Smith KICAB41,6582016-03-31
1312 Elin Hermansson Alströmergymnasiet41,6612016-02-12
1313 Kerstin Hården Orsa Racing:)41,6622014-10-25
1314 Ina Forssén Forssén Öberg41,6632015-02-22
1315 Anneli Ekström Stall Strandviken41,6632016-03-27
1316 Helene Lundin Ridtravarföreningen Västra götaland41,6662017-06-17
1317 Emmy Karlsson Fiskebäckskolan41,6702015-04-14
1318 Caroline Hjalmarsson chalmers41,6702017-10-25
1319 Jennifer Jacobsson Jagärbäst AB41,6712015-12-27
1320 Karin Biswanger Henke41,6712018-03-31
1321 Sonja Henriksson Hson41,6722018-01-20
1322 Ulrika Wemmert Volvo AB41,6742017-11-14
1323 Gunilla Campenhausen BUP41,6752014-09-28
1324 Therese Höglund Ingram Micro Mobility41,6762014-11-07
1325 Lisa Thörnberg Linas Möhippa41,6772014-09-13
1326 Karin Söderström Seglarkarin41,6782015-04-25
1327 Johanna Tengros Karlaskolan41,6782015-05-24
1328 Ulrika Davidsson Scil41,6782017-10-28
1329 Maria Cronholm Ulvesund Kungälv41,6822017-10-14
1330 Malin Sjöberg Sjöbergs plåtslageri AB41,6892017-11-12
1331 Malou Braf redbull41,6902017-09-09
1332 Sandra Rundberg Svenska målarförbundet41,6912014-10-31
1333 Victoria Jonsson Karlsson Bygg41,6912016-12-16
1334 Christine Sjökvist Pappa41,6922016-06-03
1335 Petra Sennelöv Adisa41,6932018-02-13
1336 Maja Lidholm Fritidsresor41,6952015-10-10
1337 Mirjam Axelsson Volvo AB41,6962016-03-11
1338 Therese Carlsson Emma41,7082017-04-27
1339 Mimmi Källström Skumbanan41,7112017-10-07
1340 Nicole Petersheim Jollyroom41,7122016-07-30
1341 Lisa Backman Sirius41,7142016-07-30
1342 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
1343 Ebba von Krusenstierna Fältgruppen Frölunda41,7222015-05-29
1344 Caroline Hansson Kitas41,7252014-08-25
1345 Elisabeth Andén Homestyling41,7252015-06-17
1346 Lina Wolgast Moodhouse Interiör41,7252015-06-17
1347 Alva Qvarnström Visionskompaniet41,7262015-08-22
1348 Elin Schmidt Stenungsunds Bil & Fritid41,7272015-10-16
1349 Hanna Önnerby Schenker Logistics41,7282017-10-07
1350 Josefine Kinnmark Marabou41,7292015-10-21
1351 Evelina Kvick Evelina Gokart41,7322016-07-05
1352 Ellen Larsson Linköpings Universitet41,7322018-05-12
1353 Alice Andersson FOLK41,7362015-06-01
1354 Elisabeth Rittfeldt Kvik Kök Kungsbacka41,7392016-08-13
1355 Ida Börjesson JM AB41,7422015-05-21
1356 Linnea Strand Strand Racing Team:)41,7432015-05-01
1357 Eva Ekerot Biolin Scientific41,7442017-09-14
1358 Johanna Nilsson Glimstedt41,7452016-02-01
1359 Linnea Olsson YH Kungsbacka41,7472017-02-25
1360 Emma Borin Lexus41,7472017-09-05
1361 Christina Påsse CAPÅ41,7492018-03-10
1362 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
1363 Antonia Miocic Göteborgs Kex41,7502016-12-20
1364 Mia Wallinder Jensen & Englund Marin AB41,7512015-02-22
1365 Josephine Danielsson speed41,7532017-02-11
1366 Maya Perry Alströmmer Gymnasium41,7532018-04-21
1367 Katalin Löfström Curago41,7552017-06-14
1368 Helena Nilsson WSP41,7562017-11-28
1369 Louise Melin Hulebäck41,7572017-04-08
1370 Johanna Karlsson Veidekke41,7592017-11-22
1371 Camilla Edman Toyota Center Göteborg41,7662015-06-13
1372 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
1373 Cecilia Eriksson Älvsbyhus41,7672015-08-05
1374 Lina Thor stockaryd41,7672017-02-11
1375 Astrid Pihl Chalmers41,7682018-06-02
1376 Carita Wennerlöf Dilog AB41,7732017-11-05
1377 melissa Rossi GF energo41,7752014-11-22
1378 Linda Karlsson Länsstyrelsen41,7812015-06-15
1379 Louise Paulsson Baldacci41,7812017-10-26
1380 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
1381 Anna Hult Fotograf Anna Hult41,7922015-11-08
1382 Heather cornell cornell & varley41,7922016-10-18
1383 Anna Raicevic Petronas41,7922017-07-22
1384 Susy Alfiero JLR AB41,7952014-12-12
1385 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
1386 Denise Regelbom Doteägg41,8002016-08-24
1387 Sofie Nilsson Varbergs komun41,8032014-11-22
1388 Annika Melander NovaCura41,8042017-08-03
1389 Eleonore Majkvist Castellum41,8052016-12-20
1390 Natalie Ibrahim Nordic Wellness41,8062015-04-25
1391 Anna Melin Anna Gokart41,8102016-07-05
1392 Lisa Örtman MarioKart41,8122017-08-02
1393 Frida Bäckegren Vinge41,8142014-09-18
1394 Greta Guidotti Teds Superbrew41,8152017-04-08
1395 Johanna Landström Newton41,8182014-11-22
1396 Malin Nordlander Swedish Exergy41,8212016-01-02
1397 Ann-Marie Linden Linden Consulting41,8232017-08-19
1398 Anton Hyllborn Gokarting41,8242018-03-24
1399 Alexander Asserfors Toyota